Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan emberek, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, akiknek belefér a megcsalás egy párkapcsolatba? Akiknél igen, miért gondolják, hogy ez úgymond normális, elfogadható? Tehát megvan a stabil párkapcsolatuk, de vágynak másra.

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
21L
2015. febr. 21. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A stabil párkapcsolat csak egy dolgot nem tud megadni, a változatosságot. Ha valaki nem akarja otthagyni a kapcsolatát de mégis változatosságra vágyik, akkor választja ezt a megoldást.

Hogy ez jó vagy nem az más kérdés.

2015. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolatnak hívják az ilyet. Az ember alapvetően nem monogám, náluk simán belefér, akár több is.

Én személy szerint megbántva, megalázva érezném magam, ha előnyben részesítene egy másik lányt és megcsalna.

2015. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ez egy elég nehéz kérdés, mert nekem is néha megfordul a fejemben, de tudom, hogy megbántanám a párom, viszont nekem sem tetszene ha ő csinálna ilyet, azonban jó lenne kalandozni néha. Véleményem szerint, hogy ez kapcsolaton belül működhessen hatalmas bizalomnak kell lennie, akkorának amekkorát el sem tudok képzelni ...
2015. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a kényelmes megoldás. Van egy biztos kapcsolat, nem kell egyedül lenni, emellett lehet szórakozni másokkal. Én a magam részéről undorítónak találom az ilyet - mondjuk az nem mindegy, hogy egy 10 éves házasság után merül ez fel, amikor már ellaposodott a kapcsolat, de gyerek van meg közös ház, és a válás nem olyan könnyen elintézhető, vagy hogy már a kapcsolat elejétől fogva "vágyik a változatosságra" az illető. Utóbbi esetben én biztos, hogy szakítanék, az előbbiben... hát, nem tudom.
2015. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idővel gondolati szinten előbb-utóbb mindenki vágyik másra is szerintem.Akik kölcsönösen "félrelépnek" azaz nyitott kapcsolatban élnek,közös megegyezéssel teszik.Attól még egymást szeretik(állítólag) csak kell a változatosság is a nemi életükhöz.És ezzel tudják fenntartani a harmóniát a kapcsolatukban.Én így értelmezem ezt a kérdést legalábbis.

Hozzáteszem tőlem is messze áll a dolog!!!!

2015. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyitott kapcsolatban élők már nem szeretik egymást, vagy legfeljebb csak barátként, de nem akarnak elválni, mert ott a gyerek, a közös ház stb. Aki szerelmes, az nem vágyik másra, és nem viseli el, ha a párjához más is hozzáér...
2015. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szeretik egymást csak más szinten nyitottak a szexualitásra.Sőt!Társkereső oldalakon nem egyszer láttam régebben,hogy a nő vagy pasi a párja kedvéért keres 3.-at.

Nem vagyunk egyformák.De az biztos,hogy erkölcsileg és társadalmilag nem ez az elfogadott dolog.

2015. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!