Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják azt egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyre többen, hogy akinek üres a facebook adatlapja az gyakorlatilag nem normális?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél azt írja egy 22 éves lány:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Kicsit különösnek tartanám, azt hinném nincs sok barátja, mert ha van akkor elkerülhetetlen, hogy valamelyik megjelölje őt (néha) képen, eseményen.

L22


A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.

# 24/25


#24 vagyok és ráadásul nekem sincs sok barátom, de a néhány barát közül valaki megjelöl időnkét valamin, szóval nekem fura, ha valakit soha senki.


A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.

# 25/25 Időpont ma 14:45


2017. febr. 26. 16:05
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
61%
Ő, 22 évesen már az "újabb" generációt képviseli. Ők már FB-on, Instagramon élik részben (vagy már lassan teljes egészében) az életüket.
2017. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én harmincas vagyok, az adatlapom nem üres, de nem is szórom tele. A korombeli barátaim ugyanígy vannak ezzel, többen fenn sincsenek (így rám is lehet azt mondani a facebookom alapján, hogy nincsenek barátaim).

De huszonéveseknél én is észrevettem, hogy pl. jobban érdekli, hányan lájkolták be a képét, minthogy hányan mondják meg neki élőben, hogy jó a kép.

2017. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

27N


Egyetemen, amikor nagyon ráértem, 5-6-7 éve pl nekem televolt a fb profilom. Aztán, ahogy változtam, komolyodtam, úgy tűnt el kb minden róla.


Nekem pl be van állítva, hogy a megjelöléseket csak én lássam, a képeim 95%-át csak az ismerőseim látják, a megosztásaimat is ismerősök ( vagy "csak én" -re van beállítva ha egy érdekes cikket mentek le magamnak későbbre) - de azoknál is be van lőve az az opció, hogy X idő után törlődnek a timeline-ról..


Ma már egyszerűen másra használom azt az oldalt, mint régen. Ettől még nem vagyok sem lelkileg, sem szociálisan sérült :D

- úgy vettem észre, a "felnőtt" ismerőseim nagy része is már hasonlóan használja, főleg, hogy mi öregek már tudjuk, hogy pl a HR-esek elsőp dolga csekkolni a közösségi oldalakat (:DDD) illetve, a munkáltatók is sokszor nézegetik a beosztottak megosztásait...Na, ilyen esetben nem jó, ha pl 8-10 partyfotón meg van jelölve az ember vagy épp valami radikális okosságot oszt meg.

2017. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En se ertem miert tesznek ugy,mint ha ez vmi kotelezo dolog lenne,torveny irna elo,h mindenkinek legyen es persze kepek meg stb.Baromsag...
2017. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hány évesek vagytok?
2017. febr. 26. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 24 éves srác vagyok,de én se teszek ki szinte semmit a face-re.

Az egyetemi osztályom miatt muszáj fent lennem a face-en,egyébként különösen nem érdekel az oldal.

Jó pár ismerősöm minden baromságot megoszt,hogy mit evett,hogy rossz az időjárás,stb.

Egy Angliába vándorolt ismerősöm a Face-en hordta le a barátnőjét minden k@@rvának,mert az megcsalta őt egy lengyel pasival.

Cikinek tartom,lehetne a facebookot okosan használni,de sokan itt élik ki magukat.

2017. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Akinek gyakorlatilag üres , az a normális ugyanis ő él!!!

Nem a telefonba dugott fejjel zombul....

2017. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim fele unfollowolva van, mert ha fellépek nem érdekel mindenki nettó fa-zága. Szóval jól van az ha nem teszel ki másodpercenként egy kiskutyás képet.
2017. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!