Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz párt találni 30 körül? Túl nagyok az igényeim? Felfújom a dolgokat?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Régóta randizgatok társkeresőn, most is elvileg van párom. A probléma az hogy rengeteget dolgozik, sosincs ideje velem találkozni. Több randipartnernél is azt tapasztaltam hogy heti hét nap 16 órázik, és nem ér rá. Kivéve ha kedve támad szexelni, az is havonta kétszer kB. Most nekem nagyok az elvárásaim, hogy szóljon már többről is? Senki nem akar már komoly kapcsolatot? Tényleg igaz hogy a javát már elkapkodták?
2019. máj. 24. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha meg nem dolgozik akkor az a baj, hogy nincs lóvé és lusta , semmirekellő. Meg kell élni valahogy, az , hogy van munkája amivel boldogulni szeretne az életben , nem jelenti azt, hogy nem komolyat akar.
2019. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
30as pasik között sok a kincs. De ezek egy része már vagy elkeseredett vagy kihasználták vagy érzékenyebb az átlagnál ezért nem preferáltá;k a nők. Én 29 vagyok büszke világutazó és lakástulajdonos :) sajnos anyagiakra sok időt fordítottam. 21 éves korom óta külföldön dolgoztam így rövid szexkapcsolatokon kívül nem tudok mit felmutatni. Sok ilyen pasi is akad akiket lefoglalt a pénz utáni hajsza. De egy idő után ők is keresnék a boldogságot.
2019. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy komoly kapcsolatot akar, vagy betetet hogy legyen egy szexkapcsolat a?
2019. máj. 24. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Onnan tudod hogy randin nem szexelsz. Először össze kell jönni vele. Soha de soha ne szexelj a harmadik randin... Ha megkapja akkor már minek küzdenie?

Ha meg etet azt látni lehet rajta... Hagyd ott te akkor.

2019. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Én azt gondolom, hogy amikor találgatni kell, akkor ott valami már nem igazán jó. Ha egy férfi szeret egy nőt, akkor szeret vele lenni. Olyankor nincsenek egy nőben ilyen kérdések, mert a férfi félreérthetetlen, nagyon konkrét jelzéseket, bizonyítékokat ad a ragaszkodásáról. Ha biztos a dolgában, akkor minden kétséget el akar oszlatni.

Ez a hét nap 16 óra munka eléggé ürügynek tűnik. Ha valakit szeretek, akkor nem fogom a munka miatt veszni hagyni. Lehet hivatkozni üzenetekre, virágokra, stb.. de akkor nem maradna űr ezek után, hanem a nő tényleg meggyőződve látja, hogy nincs semmi aggódnivaló.


Nem egyszerű társat találni, én is küzdök ezzel, de azért bőven vannak még értékes emberek, nem igaz, hogy minden normális elkelt.

2019. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legutóbb amikor volt barátnőm, pont ez volt a gond (kicsit neki, nekem nem), hogy én értem rá elég sokat. :)


Most mit csináljak, ha havonta csak 8-9, maximum 10 alkalommal kell bemennem? (24h, készenléti jelleg) :)

Most ezt megfejelték fele műszakokkal (12h), így 12-13 lett belőle, de még mindég ráérős vagyok, elég rendesen. :)

(Plusz melót szoktam még vállalni 2-3 napot rendes munkaidőben)


Kicsit átérzem a helyzetet.

Amúgy a kedvenc mondásomat ha megengeded:

"Mindenkinek arra van ideje, amire időt szakít magának!"


40F

2019. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

A kérdés alapján veled van a baj. 30 éves nőként egy csomó jelentkező van. Társkeresőzől, szóval óriási halmazból választhatsz. Ha nem találsz megfelelőt, akkor azért érdemes elgondolkozni, hogy valami nálad nem okés.

Az alapján pedig, hogy szerinted mindenki túl sokat dolgozik (26 vagyok, munka mellett csinálom az egyetemet, de így is vannak szabad hétvégéim), valamit nagyon rosszul csinálsz.

2019. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Van most is párom, az előző is társkeresőről volt. De lehet tényleg velem van a baj, vagy rosszul választok, vagy nem tudom.

30 évesen szeretnék már haladni, összeköltöznek, próbáljuk ki egymást minél előbb stb. De elég nehéz idáig eljutni úgy hogy alig találkozunk.

2019. máj. 24. 23:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Lényegében mit takar az, hogy most is van párod? Szerelmes vagy? Jártok? Vagy mit csináltok? Amikor barátnőm volt, akkor valahogy nem jutott eszembe társkeresési nehézség, hiszen volt társam és örültem neki. Nekem ez kicsit fura, hogy most ilyeneken gondolkozol.
2019. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most ismertem megy egy pár hete, nem tudom hogy hányadán állunk még, jelenleg inaktiváltam a profilomat a társkeresőn.
2019. máj. 25. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!