Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér lány találhat párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lány találhat párt magának? Hogyan?

Figyelt kérdés

Mennyi esély lehet rá? Hiába vagy kedves meg rendes ha kövér vagy? Sokaknak miért kell ha valaki vékony de bunkó?


23/L


2019. máj. 25. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan, már általános iskolás gyerekek fejébe beleverném azt, hogy mivel sokan vagyunk, sokféle ízlés létezik. A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.


Van, aki szereti a vékonyakat, van, aki az átlagosat, van, aki a kövéreket, van aki a sportosakat.



Miért kell napjában kb. 10 ehhez hasonló kérdést feltenni? Mi értelme van ennek? Magatoktól nem jöttök rá, hogy az embereket nem lehet egy sémára felhúzni? Menjetek már ki az utcára és nyissátok már ki a csipás szemeteket. Hány fajta embertípust láttok párkapcsolatban?


(Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon. Szerinted az ország háromnegyede szingli lenne?)

A kövérség pedig egészségtelen. Sok egészségügyi problémáid lesznek majd a későbbiekben, ha nem fogysz le.

2019. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

“Sokaknak miért kell ha valaki vékony de bunkó?“


Még szerencse, hogy nem csak ez a két opció létezik. Van sok kedves, aranyos vékony lány is és sok bunkó kövér is. Nem a testalkatod határozza meg a személyiséged.

2019. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy megfigyeltem, még egy kövér nőnek is bármikor lehet szeretője, komoly partnere is, ha ápolt, igényes. Itt inkább személyiségbeli probléma állhat fent. 31F
2019. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Valóban , én is szeretenék már egy lányt, én fiú vagyok de nem vagyok sovány, de a molett lányoknak is alfahim pasijuk van. Fogadjunk hogy most is kapsz leveleket srácoktól akár itt gykn. Rengetek pasi közül választhat a molett lány is. Fordítva viszont nem nagyon egy elhízott srác nagyon nehezen sőt nem is talál magának párt.

Nőknél ez nem így van. Rengetek "duci" csajnak van pasija, biztos neked is lehet vagy van is pasid kérdező.

2019. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Persze. A rendes kövér lány lefogy. :)

32/f

2019. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha lejjebb adsz, akkor igen. Ne legyenek irreálisan nagy elvárásaid magadhoz képest.
2019. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Pl. keresni egy jó kezdet.
2019. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha zavar, hogy kövér vagy, és emiatt kisebbek az esélyeid (látszólag irigy is vagy a vékonyabbakra), akkor miért nem fogysz le? Nem másokat kell szidni. Ha meg neked így jó, akkor felesleges volt feltenni a kérdést.
2019. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen találhat.
2019. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Én fiúként elég mackós vagyok (188cm, 118kg), tehát amikor úgy döntöttem elkezdek barátnőt keresni egyből elkezdtem fogyókúrázni meg edzeni is. két és fél hónap alatt már sikerült 108kg-ra lemenni és meg se állok 95 kilóig.


Szóval ha zavar a dolog akkor kezdj neki te is aztán olyan szexi leszel hogy mindenkinek te kellesz majd. :D


(azt azért hozzátenném, hogy ettől nem remélek barátnőt mert alapból nem vagyok nagy csajozós típus, de már egy picit érzem magamon az önbizalmat szóval jólesz ez... :D)

2019. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!