Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit, hogy így megölelt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki most került a társaságunkba. Elmentünk együtt iszogatni. Elbúcsúzáskor odajött hozzám és szorosan magához ölelt. (Mindenét éreztem, de olyan jele még akkor nem volt...) Számomra ez azért furcsa,mert engem a fiúk nem szoktak így ölelgetni. Én váltam ki az öleléséből. Utána kapcsoltam, hogy mi volt ez.


Köszi a segítséget


L


2019. máj. 26. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Addig jó amíg az "el" bennevan a "megölelt" szóban, nélküle bajosabb lenne.


Bár, akkor nem tudnál kérdezni.


Őszintén, sosem értettem az ilyesmit, bár elég gyakoriak az ilyen "baráti" meg "kapcsolatban reménykedős" trükk-ölelések, de nem is tudom... Szerintem ennek fordítva kellene lennie, először összejöttök és majd utána...

2019. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit. Lehet, hogy mindenkit igy olelget bucsuzaskor, a masik meg, hogy pialt is.
2019. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Érezhet.

Engem is volt, hogy egy fiú haverom így ölelt meg, akiről tudtam, hogy többet érez.

Kb úgy, mint te is leírtad, konkrétan magához húzott, hozzám bújt.


Persze ha nem volt teljesen józan, akkor lehetett azért is, mert épp átment érzelmesebbe.

Nekem barátnőm volt olyan, aki részegen mindenkit össze-vissza ölelgetett, belőle ezt hozta ki az alkohol.

2019. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Es miert kell inni ? Kerdezem ezt 26 eves srackent. Amugy csak le akar fektetni azert olet meg.
2019. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

# 4 És miért ne igyon? Attól, hogy te nem iszol, más még ha elmegy szórakozni, nem feltétlenül bambizni fog, vagy esetleg körbeokádni magát. ;)

Van aki tudja kontroll alatt tartani a dolgokat.


Válaszolva:

Nekem is volt egy srác a társaságban, kapcsolatban is volt, épp ittunk is mind együtt. Ő is úgy ölelt meg, hogy nagyon szorosan szorított, és nagyon hosszan is ölelt így magához... Nekem kb megállt az idő.

Én sem tudtam hovatenni, ráadásul nekem bejött akkor a srác és jól esett. Gondolom neki is, mert vagy fél perc után engedett csak el. Közben meg lehet csak a pia hozta ki belőle, sőt, ő talán nem is emlékszik rá.

2019. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mind a ketten egyedülállóak vagyunk. Nem voltunk annyira berugva, csak épp jól éreztük magunkat. Köszi az eddigi válaszokat
2019. máj. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!