Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány az első randinkon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány az első randinkon megölelt, puszit adott, simogatott. Szégyellem, de 25 évesen soha nem volt nővel dolgom. Mégis hogy kapcsoljak át az ő tempójára?

Figyelt kérdés

számonkérte rajtam, h hány kapcsolatom volt, zavaromba mondtam neki egy kamu 3 éves kapcsolatot, miközben szűz vagyok, sosem voltam nővel, férfias szakmát tanultam iskolában, gépész technikusit.. sosem voltam bulizós típusú pasi, engem megvertek a kemény srácok általános suliba, ez van, 30 kilós gebe voltam, nem tudtam volna szembeszállni egy 60 kilós gyerekkel..


meg amiket hallok manapság, hogyan polirozzad magad tökéletesre egy nő szemébe, h jobb színbe tünj fel neki, beleestem a csapdába és hazudtam neki..


elsüllyedek szégyenemben, h hazudtam vkinek, aki szimpatikus, csakhogy jobb színben tünjek fel nála..


vallam be neki, h hazutam ?? mit mondjak neki ?? én nem vagyok tapasztalt pasi még 25 évesen se..


el se hiszitek, h mennyire szégyellem elötte, h sose volt barátnom.. titkolni akarom és hazudni akarok neki.. nehogy csalódás érje mennyire tapasztalatlan vagyok..


legszivesebben fejbe löném magamat.......... megoldódna minden probléma......


2018. nov. 4. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ebből nem jösz ki jól már.


Azért tipp, hogy máskor "homályosíts": eddig nem volt semmi komolyabb.

Ez kellően sejtelmes. Ha erőlteti, akkor meg elegánsan elmondod, hogy "egy úriember nem dicsekszik a hódításaival". Ennyi.


Sok sikert! Szurkolok! 🤞🤞

2018. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ismerted meg a csajt?
2018. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Hazudj, ahogy a nők hazudnak. Ezen ne akadj már fent. Majd úgyis rájön a valóságra, akkor majd azt mondod, neki, hogy "bocsi". De húzzál bele, mert a második randira így már nem biztos, hogy elmegy...
2018. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

szégyellem azt is, h sose volt barátnőm és szégyellem azt is, h hazudtam neki.. legszivesebben elbőgném magam hogy lehetek ekkora troger, h hazudok valakinek amit sose tettem.. nem tehetek róla nem tudok ismerkedni, nem értek hozzájuk, nem értek a nyelvükön, nem tudom mit gondolnak mit éreznem mit akarnak..

annyira irigylem azokat a pasikat akik másfél nap alatt képesek barátnőt szerezni, nekem meg évek óta nem sikerül.

itt van ez a lány, tudom h tetszek neki, de nem tudok elképzelni kapcsolatot vele.. nem vele van gondom hanem félek.. első szeretkezésünknél mit fogok mondani neki ha bénázok? bocsi de még sose volt barátnőm vagy mit.. ááh nem akarom ezt az egészet annyira beparáztat.. nem vagyok elég jó és sose leszek az.. sose. hogy legyek akkor jó neki ha magamnak se felelek meg

2018. nov. 4. 21:40
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

azert elso randin ennyire kozvetlennek lenni sem jo jel, gondolom minden ferfival ezt csinalja. nekem elso randin egy kezfogas a koszones, aztan bucsuzni olelessel vagy egy puszival, ha szimpatikus. ennyi testkontaktus.

amugy ne aggodj ezen, ha kozelebb kerultok, majd bevallod. baratom is hazudott nekem errol, mert annyira szegyellte (bar o fiatalabb volt nalad), en pedig fejen kolintottam, hogy miert nem mondta el, tok izgalmas lett volna a tudat, hogy en veszem el a szuzesseget (bar ez lehet, csak nekem jelent izgalmat :DDD), de ennyi. megertem, hogy szegyellte es csakis ezert hazudott, emiatt nem rendult meg a bizalmam benne.

2018. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő pont nem egy olyan lány, akinél pozitív a szüzesség, de én speciel örültem volna, ha a barátom a szemembe mondja, hogy még szűz és elvehetem neki.


Szerintem mondd el neki az igazat!

Nagy lebőgés lenne, amikor szexre kerül a sor...

2018. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden párnak össze kell szokni, mindig új kicsit mindkettőnek. Plusz simán mondhatod, hogy 5 éve nem volt senki mert akkor ért véget a kapcsolat akivel volt és azért ügyetlenkedsz.
2018. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Egy tapasztalt no rogton kiszurja ,h szuz vagy. Aztan az mar egyeni,h vki orul neki.

N

2018. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%

De egy "tapasztalt" nő nem jó, csak egy menetre...

Ne parázz már, már kapsz egy tockost!!! Szedd össze magad! Nem baj ha rosszul csinálsz valamit, csak határozottan csináld! Legyél makacs, önfejű, és akkor nem lesz gond. Nem azt szeretik a nők, ha hímes tojásként bánsz velük, hanem azt ha egy tapló, bunkó vagy. Ne tűrj visszadumálást, és tetszeni fogsz neki. Ennek a csajnak meg lehet, hogy pont azért tetszel, mert szűz vagy. Csinálhatsz bármit, amíg meg nem szerzi a szüzességed, nem száll le rólad. Ma már a nők gyűjtik a numerákat, nem a férfiak.

2018. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Az első szexnél lebuksz! Inkább mond el neki előtte az igazat ! Ha szerencséd van és normális a csaj, nem fog fenn akadni ezen !
2018. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!