Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder. Átverés vagy szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder. Átverés vagy szomorú valóság?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek és 1 hónap mulva megyek haza pihenni egy kicsit.Feldobtam a tindert a telóra,majd feltöltöttem pár képet és egy vicces bemutatkozó szöveget magamról.Nos hát az elmult 2 hétben kb 200-300 lányt belájkoltam és hááát Nulla egyezés.Most ilyenkor mi van? Mivel nem aktiváltam minden hulyeséget a tindere,ezért direkt nem tesz engem ki a nőknek,vagy pedig ennyire szörnyen csunya lennék? Nem vagyok egy aquaman,de azért veszetul ronda sem vagyok....de hogy nulla találat...


Véleményetek?



2019. máj. 26. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy látják, hogy Ausztriában vagy és így nyílván felesleges próbálkozni?
2019. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem használnak már tindert és ilyenkor sajnos az inaktív tagokat se törlik ki a rendszerből.

Meg amúgy, szerintem egy kalap szar a tinder.

2019. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 Aktiváltam valami helymegváltoztató valamit,elméletileg Pécs+50km-es környezetében kell hogy látsanak a nők.

2-es,akkor mi a divat manapság?

2019. máj. 26. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán vannak normális társkeresők. Én se tartom csúnyának magam, de még se jön össze semmi.
2019. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a szomorú valóság. Nem kell csúnyának lenned, elég átlagosnak. Jó pár átlagos kinézetű srác ismerősöm szomorkodik, hogy kb. évi 1-2 matchet tud összehozni.
2019. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Bizonyára nem tartozol a legjóképűbb 5-10%-ba és gazdagnak se tűnsz (egzotikus nyaralásos, prémium autós képek).
2019. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyátalán nem kellenek egzotikus nyaralásos, prémium autós képek. Én az ilyeneket egyből balra húzom. Persze aki a pénzre megy az nyilván jobbra húzzná.

És igen, a Tinder egy nagy $z@r.

2019. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy azóta változott a Tinder, tavaly nyáron felregisztráltam és két nap alatt vagy 20-25 matchem született. Az elején mindenféle nőt jobbra húztam, aztán észrevettem egy mintázatot kik reagálnak erre pozitívan és gyakorlatilag 90%-os biztonsággal tudtam mondani, hogy kik fognak visszamatchelni. Marhára nem vagyok adonisz, sőt, erősen túlsúlyos vagyok és kicsit se gazdag, egy egyszerű városban állós képet töltöttem fel és még csak nem is írtam bemutatkozós szöveget, pénzt meg aztán főleg nem adtam az alkalmazásért. Szerintem aki ezen sír, hogy alig van match, az vagy nagyon a realitás talaja felett jár, vagy valami nagyon előnytelen képet töltött fel, mert egyébként nem hiszem, hogy az évi 1-2 match lenne a reális.
2019. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2019. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatos de valószínű nem vagy jó pasi a kepeid alapján.
2019. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!