Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kor fölött gáz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor fölött gáz egy pasinál, hogy nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
65 év
2019. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
12
2019. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

25 vagyok és sosem volt, lehetett volna, de akik közeledtek nem voltak szimpatikusak! Másfelől azt gondolnak rólam, amit akarnak! Majd pont mások véleménye fogja meghatározni az életem!

Nem felelek meg senki elvárásainak! A világon az egyik legnagyobb hülyeség az! Különben pedig még mindig inkább vagyok egyedül, mintsem olyan emberek társaságában, akik lehúznának, magukkal rántanának és semmi köszönet nem lenne benne!

Ha meg más elfoglaltságot akarok magamnak, akkor bringára pattanok és tekerek egy jót!

Akár egész éjszaka, ha másnap nincs semmi elfoglaltságom!

Az legalább fejleszt, javítja a keringést és a szervezetre gyakorolt jótékony hatását megköszöni!

2019. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
6. Oviba kéne minimum egynek lenni.
2019. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem 30.
2019. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz mivel ha mész az utcán senki nem fogja tudni. A gáz ha nem fürdesz és kerülnek emiatt. 24 vagyok, eddig 1 komolyabb volt, és 2 másik volt még. Szerintem aki 30 éves koráig nem szedte össze a bátorságát az utána még nehezebben fogja. De a pozitív oldalát érdemes nézni: sok pénzt, akár veszekedést és csalódást megspórolt az akinek nem volt barátnője. Persze az érem másik oldala hogy pont azért amiért nem volt barátnője pluszba szerzett frusztrációt. Ha van igény a barátnőzésre akkor ki kell tervelni hogy legyen valami kontakt. Nálam például itt kezdődik a baj hogy kb. senkivel nem kerülök semmilyen kapcsolatba.
2019. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Ennek nem sok köze van a bátorsághoz, vagy a szociális élethez. Nekem világ életemben voltak barátaim, lányok/nők is. A gond az, hogy senki sem akart haverkodásnál többet, és már elmúltam közben 30.
2019. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a társadalom találja ki, nem érdemes erre hagyatkozni.
2019. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gáz, pedig én korán kezdtem... 14 évesen kezdtem el járni a férjemmel. Inkább legyen valaki egyedül, mint éljen semmit érő értékrenddel. Én inkább kezdenék olyannal, akinek nem volt barátnője, mint olyannal, akinek millió volt - bár nem vagyunk egyformák. Senkinek semmi köze hozzá, kinek mennyi volt. Nem szabad erre adni. Tök mindegy mit csinálsz, mert aki beléd akar kötni, az beléd is fog. Mindig lesz ilyen. Nem érnek annyit, hogy emiatt beleugorj bármibe is, amit később esetleg megszívsz.
2019. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha már a fejfájára azt írják... "itt nyugszik a legidősebb szűz" :D
2019. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!