Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kor fölött gáz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor fölött gáz egy pasinál, hogy nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csajkent volt egy fiú barátom 7 évesen ! Mai napig emlékszek rá! Csak azt akarom mondani ezzel hogy vannak ferfiak akik már egészen kicsi gyerekként is tudnak csajozni! Aztán 14 év körül tiniként már megismerkednek a testiséggel , a szexel! Mindenek megvan az ideje! Biztos vannak kivételek de szerintem 22 év felett amelyik srác még szűz az beteg, lehet valamilyen baja amiért ott tart ahol. Minnél idősebb annál nagyobb lehet a fejeben a gubanc!
2019. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%

"de szerintem 22 év felett amelyik srác még szűz az beteg"


Ezt azért írod, mert te 16 évesen megdugattad magad, csak hogy ne legyél szűz? Mert ebben nagyon tévedsz. Ismerek több olyan férfit akinek 23-24 évesen lett először barátnője és azóta nagy csajozógép lett belőle. Több éves kapcsolatai voltak. Ha egyik csajjal vége lett, utána jött a másik.... Vagy neked az a természetes, ha egy srác/csaj 14 évesen már szexel? Mert marhára nem az. Azért mert te csajnak születtél, és téged kerestek a pasik 15 éves korod óta az egy dolog. De ha pasinak születnél, meglátnád mennyivel nehezebb.

2019. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!