Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog hogy sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy sírni tudnék amiatt hogy más jóval fiatalabb és van barátnője, nekem meg még sosem volt?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy fiatal párt akkor nagyon rossz érzés, hogy nekem ilyenben sosem volt részem:(
2019. máj. 26. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Megértem, tiniként nekem sem volt kapcsolatom.


De ha úgy nézem, örülök, hogy nem voltam 16 évesen terhes.

2019. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
És rinyáláson kívül mit tettél azért, hogy legyen valakid? Mennyit változtál és fejlődtél az idők során?
2019. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
És hogyan lehet változni és fejlődni? Vannak akik nem is akarnak változni. Vagy elfogad a párom olyannak amilyen vagyok, vagy keressen mást.
2019. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2019. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
23
2019. máj. 26. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt tiniként kapcsolatom.

Majd jön valaki előbb-utóbb!

2019. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Jól kell kinézni .. és azonnal jönnek a csajok
2019. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jajj hagyjuk ezt a "Jól kell kinézni és jönnek a csajok" dumát. Inkább jól kell dumálni a csajoknak és soknál bepróbálkozni.
2019. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! 23 éves vagy, akkor még fiatal vagy. Ismerek olyan pasit akinek 24 évesen lett először barátnője. És utána nagy csajozó gép lett. Láttam amikor bármelyik csajt leszólította egy parkban. Pedig csak 24 évesen kezdte.

Hát azt tanácsolom, hogy próbálkozz sok csajnál és várd ki, hogy összejön egy barátnő. Ez lehet évekbe tellik. Vagy pedig...menj el prostihoz ha már azonnal akarsz szexelni. Nézd ki a neten, lehetőleg olyat akinek az arcáról is van kép, és nem agyon retusált, meg ne cigánylány legyen. Hívd fel és menj el hozzá. Tudom ez még nem barátnő, de kezdésnek jó.

2019. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, szerintem buta, infantilis és teljesen hiábavaló is. Aki ezen az érzelmi fejlettségi szinten vegetál, annak nem is való kapcsolat.
2019. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!