Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírni szeretnék sokszor, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírni szeretnék sokszor, mert annyi dolog bánt, de nem merek sírni a barátnőm előtt :C?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, nem merek sírni előtte pedig annyira jól esne.


21F


2015. febr. 26. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sírj a vállamon, bébi! :) 25/N
2015. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig egy igazi kapcsolatban az érzéseket sem kell titkolni.
2015. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislány vagy, h nem mersz sírni?
2015. febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már sírtam a barátnőm előtt, amikor el akart hagyni,És abból jött rá hogy tényleg szeretem, azóta is egy pár vagyunk, de akkor ha nem is akartam volna akkor is sírtam volna, mert vannak érzések amit nem lehet visszafolytani.
2015. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nagy baj, ha nem mersz elotte.


Nyugodtan sird ki magad mellette.

2015. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el az érzéseidet, attól csak rosszabb lesz. Nem attól férfi egy férfi, hogy sosem sír. Én húsz éve képtelen vagyok sírni, pedig néha jól esne kiadni magamból egy keveset, de mégsem megy. Nem fog emiatt elhagyni.
2015. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jól esne? WtF? Pót anyukát keresel?

Az más, ha úgy jön ki a lépés, és meglátja, hogy sírsz, na de direkt neki bőgni...

2015. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen jól esne ha közben megölelne, vagy megsimogatna, és azt mondogatná nem lesz semmi baj, úgy érzem szükségem van erre.
2015. febr. 26. 01:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne a gyakori kérdések oldalon lógjál hanem beszélj vele, és mond el ugyan ezt neki is, biztos nem küld el a jó bús pi csába ha őszinte leszel vele.
2015. febr. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!