Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire voltam normálatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltam normálatlan, hogy a gimnáziumban (de még egyetemen is némileg) délután-este beszélgettem neten a lányokkal az iskolából, de napközben a szünetben oda nem mentem hozzájuk?

Figyelt kérdés

Most esik le, hogy ezt milyen sokszor megcsináltam, ráadásul egyetemen is volt hasonló, ami azért rosszabb, mert ott még több ideje van az embernek, akár 2 óra között is, és mondjuk még jobban leplezni kéne, hogy béna vagy, mert már önbizalomtól kéne sugározni.


Persze ezek rövid ideig tartottak, így az illetőnek nem is volt sok alkalma megkérdezni, hogy napközben miért nem beszélgetünk. Egyébként az zavart, hogy aki meg ezt csinálta, átesett a másik végletbe, és minden szünetben ment csajozni, az meg olyan papucsosságnak tűnt. Sőt, olyan is volt, hogy mikor kiderült, ki jön be, akkor egy osztálytársam csak hogy idegesítsen, szintén elkezdett a csajjal beszélgetni, miközben köze nem volt hozzá.

És igen, hosszú távon rá kellett jönnöm, hogy nem tudok nőkkel beszélgetni. A munkahelyen is azon gondolkodom, hogy ha van férjed, miért nem mész már szülni? Egyszerűen irigy vagyok, hogy egy férjnek ilyen jól kinéző felesége van, és ahelyett, hogy otthon gyerekezne, egész nap más férfiakkal beszélget a munkahelyén.


2019. máj. 29. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A múltal ne törődj

Így jártál

2019. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak felenksegnek
2019. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, az is zavart, hogy ha bemegyek abba a másik osztályba, ahol a csaj volt, akkor az osztálytársai mit gondolnak rólam, hogy jön ez a lúzer, aki csak kúrni akar.
2019. máj. 29. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így. Sok férfinak ez jutott az életben. Gimis korban amit elbaltáztál, azt később csak véres verejték árán hozod be. Ha behozod egyáltalán...
2019. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hozom. :D :D :D Mondom, ez már nem változik, most is meg kell küzdeni a nőért, ami másnak ölbe hull.
2019. máj. 29. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én fordítva voltam írogattam a lánynak, aztán rá 1 évre azt látom felcsinálták az apuka sem maradt vele .. Hát utána már a francnak kéne..
2019. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó példa, nekem olyan volt, hogy egy nőnek 1.5 évvel megismerkedés után (az egy kisebb csoda volt, hogy le mertem szólítani az egyetemi buliban) mertem megmondani, hogy nagyon tetszik, persze akkor is csak neten, aztán még egy év eltelt, mikor eldöntöttem, hogy nincs kifogás, randizunk, erre mire ekkor másodszor-harmadszor bejelölöm fb-on, pont egy hónapja összejött egy palival, akivel azóta eljegyzés, házasság, 2. gyerek jön az évek során. 2.5 évvel a megismerkedésünk után jöttek össze. Ennyi időt adtam másnak. Amúgy jó élete lett, és talán nem is tudnám azt nyújtani, amit most kap, meg nem is tetszene az az élet, amit űznek ketten, szóval jobb így, csak közben meg előttem volt a nagy lehetőség, amivel nem éltem.
2019. máj. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!