Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált beállítottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált beállítottságú lányok, nők? Az extrovertált vagy az introvertált férfiakat részesítitek előnybe?

Figyelt kérdés

Én kb. átmeneti típus vagyok. A legtöbb emberrel eltudok beszélgetni, viszont nagyobb társaságban általában nem érzem túl jól magam(illetve inkább attól függ milyen társaság) és az állandó jövésmenés nyüzsgés is hamar lefáraszt szellemileg.


Úgy vélem, hogy extrovertált lányoknál nemigen van esélyem, egyrészt ők teljesen más típusokat keresnek, másrészt az életvitelünk összeegyeztetése sem lenne feltétlen könnyű. Egyébként is inkább a visszahúzódóbb lányok vonzóak számomra. Viszont sokszor hallottam, hogy őket is inkább azok a pasik érdeklik akik a szöges ellentéteik ilyen téren. Saját tapasztalataitok szerint ez mennyire lehet igaz?

22/f



2019. máj. 31. 15:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10: Ugyanezen teszt szerint én mediátor(INFP-T) vagyok. És 63%-ban introvertált, ami szerintem viszonylag magas.
2019. máj. 31. 18:31
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Minden nő az extrovertált férfiakat részesíti előnyben. Az introvertáltak számukra unalmasak.
2019. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

# 12

Ez baromság!


Egy férfi simán lehet férfias és vonzó, sőt, magabiztos, ha introvertált. Ott vannak pl a filmekből a magányos farkas karakterek, clint eastwood filmjei, vagy Keano reevs karakterei is.


Bár keanu reeves az életben is egy rettentő szimpatikus ember, aki tiszteletet sugároz én tojik a szósöl médiára és az felszínességre, a maga- és képmutogatásra. Azt az embert én innen távolról is tisztelem és kedvelem! Az ilyen formák akik köztünk járnak, szerintem aranyat érnek és sokkal sokkal szeretnivalóbbak, mint pl egy nagyszájú extro, és férfiasak, tisztességet sugároznak.


Te csak abból indultál ki, hogy egy intro nem tud beszélgetni, vagy kezdeményezni, vagy humorizálni, vagy komplexusos. Nem minden intro ilyen.

(Mondom ezt úgy, hogy én írtam, hogy nekem pl mindkettő jött már be.)

2019. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13: Nagyon adlak :)
2019. máj. 31. 20:55
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább extrovertáltak felé vonzódtam eddig, viszont a teljesen extrovertált már nem jön be, amikor mindig minden buliban ott van, 6000 embert ismer és még annak az ismerősét is. Az életsílusunk teljesen más lenne és az hosszabb távon nem jó.

A lényeg, hogy egyik véglet se legyen, a legjobb ha a kettő között van vagy extrovertált felé hajlik.

2019. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

introvertált nem egyenlő otthonülő


bár tény h többet ül otthon


de neknük is vannak barátaink, sőt a mi baráti kapcsolataink sokkal komolyabbak


ami azt jelenti, hogy mi is megyünk szívesen kocsmába, szórakozóhelyre, azokkal akikkel jól érezzük magunkat


de mondjuk heti egyszer. a többi nap inkább magányra vágyok, főleg az "open office" nevű borzalom egész heti megszenvedése után


persze nehezebben ismerkedek, de ez nem jeelnti h nem tudnék ismerkedni.


viszont ha a kapcsolat összejön, egyértelműen az introvertáltakkal működik jobban. tapasztalataim szerint az introvertáltak megértik az extrovertáltakat (még ha nem is mindig érdekel az a sok hablaty, amit előadnak), az extrovertáltak viszont nem értik meg az introvertáltakat, hiszen sosincs idejük gondolkozni, főleg azon, hogy mit gondol a másik.

2019. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ami párkeresési szempontból tök jó hír, hogy az egész introvertált-extrovertált dolog egy skála, és a legtöbb ember valahol középen van. Nyilván van, aki erősebben tendál valamelyik véglet felé, de alapvetően sokkal könnyebb átmenetet találni, vagy hasonló igényű embert találni, mint amilyennek tűnik.


Amúgy az extrovertáltakat sem kell teljesen kizárni. Én pl. papíron extro vagyok, de inkább én is félúton vagyok a kettő között, sokkal több énidőre van szükségem, mint az átlag extrovertáltnak, fesztiválokra én sem járok, koncertekre is csak akkor, ha valami nagy kedvenc ad elő, és szinte már bűn lenne kihagyni (ilyen évente kb. egyszer van). Én introvertált sráccal vagyok, tudunk beszélgetni, neki is vannak érdeklődési körei, hobbijai, baráti körei, tud kommunikatív és érdeklődő lenni, szerintem teljesen jól van ez így. :) Én mindig azt szoktam mondani, hogy ha valakivel kijövünk és megvan egymás irányába a tisztelet, és az életmódunk minimálisan összeegyeztethető, akkor nekem hótmindegy, hogy hogyan töltődik fel.

2019. jún. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!