Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik kijelentik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik kijelentik, hogy vonzódnak az introvertált férfiakhoz, mégis hogyhogy mindig egy durván extrovertált, nagyképű, népszerű, nagyszájú férfi miatt hagynak faképnél? 25f

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok és általában olyan nőkkel szeretek ismerkedni, akikről még időben kiderül, h a hozzám hasonló csendes, nem bulizós, nem kocsmázós, egyedül önmagát feltaláló férfiakat kedvelik..

Aztán jön a pofon, 1-2 hét után már nem keresnek, nem válaszolnak, amit megértek, ez van, nem jöttem be nekik..

Viszont minden nőnél feltűnt, h a pasi, akit érdekesebbnek találtak nálam, aki miatt lekoptattak engem, hát durván extrovertált, bulizós, nagyképű, nagyszájú férfi volt.

Ha ők mégis az extrovertált, népszerű férfiakat szeretik, miért kell engem hülyíteni?? Ma megint le lettem koptatva és nem a lekoptatás ténye zavar, hanem az, h ki miatt lettem lekoptatva..


2019. jan. 27. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
mert valójában ők se tudják, mit akarnak, mire vágynak igazán
2019. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanazért, amiért a pasik elvileg a rendes lányokhoz vonzódnak, mégis ribikkel vannak(már aki, akinek nem inge, ne vegye magára).
2019. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert azt gondolják, hogy bejönnek nekik az introvertált férfiak. Aztán mikor rájönnek, hogy az introvertált férfi nem szeret társaságba járni, nem szeret beülni sehová, nem szívesen megy el koncertre, sőt, esetleg még kirándulásra/nyaralásra se nagyon lehet rávenni, akkor elgondolkodnak, hogy "ja, lehet mégse".
2019. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Kiábrándultak belőled, ez van.

Még csak szájtépésnek sem hívhatod, hogy azt mondták ezek a nők, hogy szeretik az introvertált pasikat, hiszen megadták neked az esélyt.

2019. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Megmozgatod a fantáziájukat, ezért lehetöséget kapsz tölük. De amikor nem tudnak semmiképpen közelebb kerülni hozzád (mert annyira elzárkozo vagy) akkor menekülnek JOGOSAN, ÉRTHETÖEN!!!
2019. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Szuper, engem az ambivertáltak érdekelnek, akikben mindkettő megvan, és sem nem dominánsan introvertáltak, sem nem dominánsan extrovertáltak.

Figyi, lehet, hogy rosszul ismerik magukat, vagy te már túl introvertált vagy nekik.

2019. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Attol, hogy te nagykepunek, nagyszajunak aposztrofalod ezeket a ferfiakat,nem biztos,hogy azok. Siman csak van bennuk tűz, olyan személyiséguek, hogy kepesek a nők erdeklodeset fenntartani. A nagyon intro, kettot sem tud szolni ferfiak sok esetben unalmasnak bizonyulnak. Attol,hogy valaki extrovertált meg eljar bulizni,meg nem feltétlenül egy se**fej vagy alfahim.
2019. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Az introvertált nem jelent bexari címeres balfaxt, amit sokan hisznek róluk. Csendesebb, háttérben lévő személy, aki inkább kevés kapcsolatot tart fent, de abban tud sokkal nyiltabban kommunikálni, és abból tölti fel az energiáit, hogy egyedül van. De másnap akár ő is elmegy veled egy koncertre tombolni. Ez az introvertáltság.

Az, hogy nem vagy hajlandó elmenni sehova a hálószobádból, és két mondatot nem bírsz kinyögni magadtól, az csak unalmas. Gondolom a lányoknak ezzel volt problémája, az extrovertált fiúkkal szemben.

2019. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert hogy valaki introvertált vagy extrovertált ezek személyiségnek egy tulajdonságát írják le (ami egy fontos jellemző), de nem az egész személyiséget jellemzik. Sok minden más is számít a párválasztás során: közös érdeklődés, hasonló értékrend, hasonló humorérzék, hasonló célok, stb.
2019. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Mi van, ha egy teljes kiörlésű, extrudált terminátor vagyok? :D
2019. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!