Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet senkim?

Figyelt kérdés

31 vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom soha.

Most kezdtem el dolgozni is, építeni az életem.

Viszont mindenki keresztül néz rajtam, pedig nem tartom magam rondának.

Max nem vagyok olyan hú de beszédes, okos ember.

Miért nem tudok találni, még ha csúnya szóval is élve most, picit együgyűbb lányt? Nem azt mondom, hogy legyen buta persze.



2019. jún. 1. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet párod.

Az ismerkedés nem megy valami miatt.

2019. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Legutóbb volt egy randim, de abból se lett semmi.

Elismerem, hogy valahol nyomulós voltam, de nem akartam lefektetni a lányt.

Mert komolyat szerettem volna vele.

De nem vonzódott hozzám.


Nem tartom magam ösztönlénynek teljesen, mert ha az lennék, akkor pont a fordítottját csinálnám a dolgoknak, hogy mennék és keresnék és keresnék ameddig csak lehet, hogy például olyan lányt találjak aki szexelne velem.

Viszont már egy éve nem volt semmilyen szexuális jellegű kapcsolatom és ez is egyre jobban tönkre tesz.

Még mielőtt valaki oda írja, hogy "ott a kezed használd", nem fog menni, mert pont hogy 5-6 alkalommal is rám jön egy-egy nap. "Van prosti" jellegű hozzászólás sem érdekel. Akkor inkább meghalok szex nélkül.

Olyan ember vagyok, aki nem szeret úgy csinálni dolgokat, hogy a másik fél nem gondolja komolyan, magyarán egyáltalán nem élvezi, csak elviseli.

Abból van leginkább a legnagyobb elegem, hogy mindig újra és újra kezdeni, mindenkivel az elejétől, hogy megpróbáljak valamit felépíteni. Már belefáradtam. Főleg, hogy amúgy is látom, mennyire nem érdeklem őket :(

2019. jún. 1. 15:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak, összpontosíts csak ezekre, és vonzd be magadnak a kívánt párt.

Foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy mik a hibáid és javítsd ki azokat.


Soha ne add fel, mindig menj tovább.

2019. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

3-as ez mind remekül hangzik, de ha leírja, hogy milyen nő az ideálja, olyat soha nem fog találni. Akaratlanul is a tökéleteset helyezné szem elé, olyan meg nem létezik.


Kérdező, pedig más megoldás nincs erre, mint hogy mindig kezded elölről, ha meg akarod találni a hozzád való nőt. Ez ezzel jár. Ha feladod, akkor nem fog menni.

2019. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj szemelyesen soha nem ment. Neten meg mar tobb szaznal probalkoztam. Elegge elveszi az ember onbizalmat a sokeves sikertelenseg.
2019. jún. 1. 16:07
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

#4

"3-as ez mind remekül hangzik, de ha leírja, hogy milyen nő az ideálja, olyat soha nem fog találni. Akaratlanul is a tökéleteset helyezné szem elé, olyan meg nem létezik."


Érdekes, én a vonzás törvényével pontosan olyan férfit vonzottam be magamnak, amilyet szerettem volna és ő kívülről és belülről is SZÁMOMRA tökéletes.


Azért, mert te még nem találtad meg a számodra tökéletest, nehogy azt hidd, hogy akkor más se fogja!

2019. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. Több mint 10 férfival randiztam, mire összejöttünk a mostani párommal. Egyik srácra se tudok rosszat mondani, nincs olyan hogy jobb vagy rosszabb, nem vol gond velük emberileg, akit én utasította el az azért történt, mert azt éreztem hogy hozzám nem való, más, hosszú távú kapcsolatot szerettem volna, és még alig ismertem, de láttam hogy hol lesz a vége, meg mik lesznek a problémák, így meg nem akartam.

Ismerkedj, randizz, és ne ess abba a hibába hogy csak azért jösz össze valakivel mert másik nincsen.

Sok szerencsét és mielőbbi pártalálást kívánok neked!

28/n

2019. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Randizni? Én? :D, rossz vicc az a baj. Nem jönne el velem senki, mivel beszélgetni se állnak meg.
2019. jún. 1. 16:30
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

#3as...a vonzás törvénye nem egy valós dolog. Az hogy te megtaláltad a számodra tökéletes párt, szuper, de szerencse kellett hozzá, nem pedig te vonzottad be. De nem egy olyan dolog ez amire lehet alapozni a párkeresést.


Kérdező! Ha nem vagy határozott és látszik rajtad, hogy mennyire nem vagy magabiztos (egészséges mértékben), az nem túl vonzó. Vannak korlátaid, amiken túl kell lépj. Valószínűleg azért néznek át rajtad, mert nem is próbálsz láthatóvá válni, ha érted mire gondolok..változtass a hozzáállásodon, olvasgass a témában. Lehet a stílusod nem jó, az öltözködésed stb. próbálj rájönni az eddigi sikertelenségek okára és ezeken változtatni.

2019. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
3-as, gratulálok. Ügyes vagy. Legyetek sokáig boldogok! Nem tudom, miből gondolod, hogy én esetleg nem vagyok kapcsolatban, de ez más téma. Mozogjunk inkább a realitás talaján, utána lehet olvasni, hogy kimondottan olyan, hogy "tökéletes", nincs. Ugyanis mindenkinek vannak hibái. A te párodban is, maximum még nem vetted észre, vagy a szerelem miatt ez nem zavar. Ahogy már írták előttem, szerencse is kellett ahhoz, hogy egymásra találjatok. A vonzás törvénye csak magabiztosságot adott neked, hogy egyszer majd rá fogsz találni, emiatt nem görcsöltél ezen a témán.
2019. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!