Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 vagyok de még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 vagyok de még nem volt senkim ez normális?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán.. bár nálam sem jobb a helyzet.
2019. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

A te életed, úgy alakítod, ahogy te akarod. Azt csinálsz, amit akarsz.


Kérdésre a válasz: attól függ, ha neked igen, de nekem nem, akkor most mi van? A te életed.

2019. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem azért megy el mert megvolt ennek az oka a szüleim mindenbe beleszáltak az életembe elöbb önállósodni akartam érzelmileg és minden téren
2019. máj. 5. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2019. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
F
2019. máj. 5. 21:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked normális, akkor normális. Nem kell mindenben követni másokat, a te életed.
2019. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm hogy elmondtátok a szavatok
2019. máj. 5. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve. Én is így vagyok. Majd lesz. AZ élet még előtted áll.
2019. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha lány lennél akkor nem lenne akkora gáz ! De így...
2019. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szard le...


Nekem lehetne barátnőm de közel 25 évesen még egyszer se voltam szerelmes, akiknek bejövök, bejöttem nekem nem voltak az eseteim. Aki meg nekem tetszett annak meg volt pasija vagy nem voltam az esete. Majd lesz ami lesz... ha meg nem akkor nekem ez jutott. Nem mindenkinek adatik meg az, hogy egy boldog párkapcsolatban éljen... még akkor sem ha csak ideiglenes.

2019. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!