Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mit kéne tennem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit kéne tennem vagy hova kéne mennem, ha nyitott vagyok az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve a netes ismerkedésnek, mert nagy lutri és van pár rossz tapasztalatom vele kapcsolatban.

Hova kéne mennem ismerkedni?

Programokra egyedül menni nem gáz?


2019. jún. 2. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mehetsz programokra, páran bepróbálkoznak majd - de ne hidd, hogy különbek lesznek, mint a netes társaik, az ilyen "mennyünk csajozni hőj" fazonok élőben sem lesz jobb, ugyanazok a gáz "indító dumák", csak itt gagyi pózerkedés kíséretében és persze az elmaradhatatlan olcsó alkohol/sör bűzével kísérve.
2019. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Én se szeretnék neten ismerkedni utolsó lehetőségként, inkább várok és nyitott szemmel járok. Az a legjobb ha semmit sem erőltetsz, jön minden magától, ha nem akkor azt is el kell fogadni.

30/F

2019. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
ha tanyán laksz akkor gáz. persze ez nem a te hibád. ha városba laksz főleg ha bupén nemhogy nem gáz hanem egyenesen menő vagy ha egyedül vacsorázol vagy táblagépezve egy elegáns cukrászdába édesíted az életed mert megmutatod hogy nem vagy rászorulva senkire.egy menő szingli menő munkahellyel menő fizetéssel és menő külsővel.ezt közvetíted
2019. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Mik a rossz tapasztalatok? Nem volt túl dögös a hapsi? Örülj a saját kaliberednek megfelelők általi felkéréseknek! Aki a lányok értékítélete szerint “jó pasi” annál csak “részidős kapcsolatféleségre” van esély: rotáció, fluktuáció ...
2019. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Csak ne koptass le mindenkit. Ennyi a titok. Amúgy ha elmész egy diszkóba, máris fognak nálad próbálkozni.

(Elárulok egy titkot: A netes ismerkedés pont annyira lutri, mint bármelyik másik.)

2019. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menjünk moziba! ;)
2019. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Talán, ha meg lenne az esély a normális ismerkedésre és nem az első pár mondat után lenne értékelés, akkor többeknek lenne magabiztossága, de ma már nem a normális a menő..
2019. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akikkel férfiként találkoztam neten ketesztűl nőkkel mindegyik simlis volt. Nem azt mondom a férfiak között is van suttyó,de ennyi hülye liba ami van ,egy vicc. A legutolsó Ork,szőröshátú,kaffer bányarémnek is hercegnőt kell játszani,osztályozni,elvárni irreális dolgokat egy olyan férfival szemben,akinek a fülük botját sem hajlandóak megmozdítani ,csak fussanak utána ,halmozzák el udvarlással azért h jobb érzés legyen lekoptatni a végén..


Ha szeretnél ismerkedni,én értelmes,komoly lányt keresek,írhatsz ha úgy gondolod.

2019. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Beszélgess a többiekkel, akár még itt is találkozhatsz valakivel, akivel jól el lennétek. Vannak a neten jó emberek csak keresni kell őket. Aztán elmehettek együtt is programokra, végül is mit veszíthetsz ha amúgy is menni szeretnél?
2019. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A valóságban is nehéz megtalálni a megfelelő párt, nem hogy a neten, itt még szerencse is kell :D
2019. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!