Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azt hiszik az alacsonysá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt hiszik az alacsonyságuk miatt sikertelenek?

Figyelt kérdés
Olvasni lehet hogy már a 175-180 cm el se rúghatnak a pasik a labdába a nőknél! Mármint erre hivatkoznak x év után védekezésből a kérdésre , hogy miért nincs soha senkijük!
2019. jún. 3. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul látod a legtöbb ép hogy 170 vagy az alatti magasságú picivel rinyál. A magas ember is lehet előnytelen külsejű . Nem tudom mért vakok ezek az emberek , de én rengeteg azonos magasságú vagy akár picivel alacsonyabb férfi / magasabb nő párost látok .
2019. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom hogy az én magasságom nagy hátrány. Habár én mindössze 158 centi vagyok ami már tényleg nagyon alacsony magasság egy férfinél...
2019. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira lerágott csont ez a ferfi magassag tema. NEM a magasságuk miatt sikertelenek. Erre fogjak. Esetleg egy 155 cm-es pasinak nehezebb, de ismerek olyat, van felesége, szép felesége es amugy is ritka az ennyire alacsony férfi.

A nők nagy reszének kb majdnem mindegy.

Tele van a gyakori ezekkel a retek magasságos kérdésekkel. Aki lúzer nem emiatt lesz sz. Kész.

2019. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert egyszerűbb erre fogniuk, mint beismerni, hogy valójában a bunkóság, a csóróság, a stílustalanság esetleg a mikropéniszük miatti komplexus az oka a nyomoruknak.
2019. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
190 cm magas vagyok és mégsem volt soha barátnőm :(
2019. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Sokszor amikor ismerkedni próbálok szinte elsőkként hangzik el az a kérdés, hogy milyen magas vagyok. Csomószor előbb kíváncsiak a nők a magasságomra, mint a személyiségemre. Szóval, aki szerint a magasság miatt nem diszkriminálnak a nők senkit ismerkedéskor az nagy tévedésben él. Tudok olyan esetet is, hogy egy alacsony kopaszodó férfi nem tud párt találni, pedig iszonyú jófej és őrült jó humora van, mondta, hogy mikor meglátják/megtudják a nők, hogy alacsony már nem is akarnak vele ismerkedni, tehát el sem jut odáig, hogy megismerjék a személyiségét.


Persze a magasság sem jelent feltétlenül garanciát, mert én pl 180 cm vagyok és még nem volt párkapcsolatom sosem és mindig sikertelen voltam a csajozásban.

2019. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyilván a magasabb nőknél nem rúgok labdába a 170 centimmel, de alacsonyabb csajok is vannak bőven. nekem nem volt komoly gondom a csajozással, simán flörtölök, dumálok velük, a magasabb csajokkal is. de a magasabb lányokat nem is tekintem prédának. az biztos hogy fejben rendben vagyok, nincsenek komplexusaim az alacsonyságom miatt. ezen nem tudok változtatni, de nem feszít különösebben a téma. a pici csajokban amúgy is nagyobbnak tűnik a répám:)
2019. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, a magasság az egyik a kritérium a sok közül amitől automatikusan esélytelenek leszünk.
2019. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!