Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebb vagyok, amiért 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb vagyok, amiért 25 évesen nem voltam még úgy együtt lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha jól belegondolok, van akihez képest 10 év lemaradásban vagyok ilyen téren. Ez nagyon bánt, de sajnos egy kicsit zárkózott vagyok, amin bármennyire is próbálom, nem bírok változtatni.


Szerintetek egy fesztiválon, vagy szórakozó helyen nagyobb esélyem lenne?


Köszi


2019. jún. 3. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz, én 39 éves vagyok és nem voltam nővel. Miért lennél kevesebb?

Hogyha bírod az ilyen borzalmas helyeket, és van hozzá bátorságod, akkor megpróbálhatod.

2019. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet,foleg ha a pia segit ellazulni.De azért ne legyél alkoholista.

Bár a zárkózott emverek nehezen tudnak ellazulni egy nagyobb fesztivalon,ezért egy buli így elég érdekes felvetés számomra.Talán hobbid vagy érdeklődési köröd által nagyobb lenne az esély.

2019. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy kevesebb..ez h..lyeseg..csak ne legyél olyan aki sugározza magabol a keserűséget. Mert azt messzire kerülik a nők..
2019. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen kevesebb vagy már csak azért is mert kiírsz te is plusz egy felesleges kérdést!
2019. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szórakozóhelyes ismerkedéssel kapcsolatban ajánlom e kérdésemet, ahol tematikusan felvázoltam az esetleges problémákat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Persze próbálkozni mindig lehet (és kell is).

2019. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy kevesebb! Ha van eszed a dagi csajokat veszed célba a jövőben! Hídd el ők nem tartanak majd elmaradottnak.
2019. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!