Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a szórakozóhelyeken sokkal nehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gyakran szokták azt a „jótanácsot” mondani a sikertelen/szűz férfiaknak, hogy ha nem tudnak senkivel sem összejönni, akkor járjanak el szórakozóhelyekre, bulikra. Még itt az oldalon is.

Mivel én is sikertelen vagyok, de ebbe nem törődök bele és mindenáron változtatni akarok, ezért megfogadok mindent tanácsot (köztük ezt is).


El is járkáltam különböző szórakozóhelyekre, olyanokra amik BP talán legnagyobb ilyen helyei.


Azonban a következőket tapasztaltam, ezek a megfigyeléseim.

Az ilyen helyeken eleve sötét van és alig látod a másikat, tehát egy nő nem nagyon tudja látni a megjelenésemet, járásom, kisugárzásom stb. Bömböl a zene és még normálisan beszélni sem tudsz a másikkal, tehát még a „leszólítok egy nőt” taktika is sokkal nehezebben működik.

Sokan be vannak rúgva, így ha sikert is érnék el valakinél, nagy valószínűséggel másnapra nem is emlékezne semmire a csaj. Meg amúgy is kifejtettem már miért nem akarok részegen összejönni valakivel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

A másik dolog meg, hogy eleve rengeteg a turista. Így a valük való ismerkedés idegen nyelven kell, hogy zajlódjon, ami további komplikációkat vethet fel (márcsak ezért is fontos a nyelvtanulás).


De ezek fentiek csak nehézségek, amiket még némi stratégiaváltással orvosolni lehetne. Ha azonban tegyük fel a nők mind józanok és el is tekintünk a rossz látási viszonyoktól, hatalmas zajtól és nyelvi-kommunikációs problémáktól, az igazi gondot itt mást jelenti:


- Történetesen az, hogy az ilyen helyeken levő nők döntő része (kb 30-80%) már eleve a pasijával együtt jön ide párban, vagy nagyobb csoportban van több ilyen pár. Így pedig az ismerkedés kilőve.


- Akkor nők egy másik csoportja (kb 15-35%) hatalmas sleppekbe verődve bolyong. Ez nyilván az evolúciós falkaságra vezethető vissza, mert egy faj nagyobb csoportba verődve sokkal kevésbé esik áldozatuk egy ragadozónak, pl a zebrák meg antilopok is ezért vannak egyben, mert ha jön az oroszlán, akkor nagyobb valószínűséggel úszi meg pont ő a zsákmányul esést. Ezért mennek a nők is falkákba verődve még a WC-re is, hogy ameddig az egyik pisil, addig a másik felmérje a terepet az esetleges vadászó ragadozóktól. (nyilván vannak férfi sleppek is, de azokkal én nem foglalkozok, márcsak azért sem mert mindig is magányos farkas voltam)

Szóval a probléma ezzel az, hogy egy ilyen csordából egy nőt elejteni olyan, mint amikor valaki egyszerre egy tegeznyi nyilat akarna összetörni. Külön-külön könnyű, de egyben már lehetetlen.

Az meg külön nehézség, ha ezekben a női sleppekben még itt-ott néhány hím is jelen van, mert így mégnehezebb kifogni valakit.


- A másik csoport, amikor a nők párban jönnek (10-15%). Véleményem szerint itt van a legtöbb remény. De ilyen eleve nem olyan gyakori.


- Olyat, hogy egy nő egyedül menjen el még nem láttam.


De ha eltekintünk a fentiektől is, akkor még mindig van egy komoly kockázati tényező a dologban. Ha sikerülne is összejönni egy nővel, akkor bármikor fenáll a veszélye, hogy kiderül, hogy valójában van pasija és ide tényleg csak „szórakozni” jött. Ilyen eset velem is megesett (pár napja) egy párizsi fekete turista-párral. Szóval ha nincs is ott közvetlenül a pasija, attól még lehet, hogy egyébként van, és emiatt nem is nyitott egyáltalán az ismerkedésre.


A másik meg hogyha valaki nyitott is az ismerkedésre és el is kezdek vele ismerkedni, akkor bármikor lecsaphat rá egy másik pasi is és megelőzhet engem, ez állandóan komoly veszélyt rejt (nemrég egy koreai párnál esett ez meg velem). És ha én meg látom, hogy egy csaj éppen csókolózik egy pasival meg fogdossák egymást, akkor értelemszerűen nem túl járható út odamenni próbákozni.


Lényegében ezek lennének a megfigyeléseim/tapasztalataim.


De a történet itt még mindig nem ér véget.

Van egy ismerősöm, akit nagyon közelről ismerek (szobatárs volt). Ő több évvel idősebb is mint én (én 21 vagyok). Azt kell tudni róla, hogy egyáltalán nem szegény, elég stílusosan öltözködik, van komoly diplomája és művelt is. Ő már lassan TÍZ ÉVE majdnem minden hétvégén eljár koncertekre és szórakozóhelyekre és próbálkozik is. De még mindig szűz és sosem volt párkapcsolata.

Szerintem már több százezer forinja elment erre az idők folyamán (gondoljunk csak bele ebből mennyit prostizhatott volna, ha akart volna).


==================================================


TLDR:

Tapasztalataim szerint szórakozóhelyekre ismerkedés szempontjából nem éri meg elmenni. Még az utcán és tömegközlekedésen is sokkal könnyebben lehet összejönni valakivel.

Ezért én már nem is ismerkedés miatt megyek el, hanem csak azért, hogy megfigyeljek. Majd plauzabilis hipotéziseket kreáljak a folyamatokkal kapcsolatban és észrevegyek belső rejtett összefüggéseket bármivel kapcsolatban.



2019. ápr. 28. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Jézusmárja.....


Én azt mondom, hogy mindenhol, de mindenhol ugyanannyi az esély ismerkedni.


Ha meglát és tetszel neki külsőre, szimpatikus vagy mikor végigmér, akkor van esély bárhol.


Ha nem tetszel, nem vagy szimpatikus az adott embernek, akkor lehetsz te bárhol , sehol az égvilágon nem fog összejönni.

2019. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Szóval eljársz szórakozóhelyre és állsz a sarokban és nézed ahogy az emberek jól érzik magukat.

Te már nem ismerkedsz, mert párszor rossz nőnél kezdtél, és persze csapták is le a kezedről amíg te kimentél mondjuk mosdóba, és annyiban hagytad. Bár ahogyan írsz itt veled van baj, nem azzal, hogy nehéz szórakozóhelyen csajozni.

Elárulok egy titkot, ha csak egy alkalomra kell valaki a legjobb hely egy ilyen szórakozóhely, mert oda a csajok azért mennek, hogy legyen egy jó estéjük. Ha van párja akkor ugye vele, ha nincs akkor azzal aki a legszimpatikusabb. Ha kevesebbet agyalnál ilyen marhaságokon, már régen nem lennél szűz. És gondolom az ismerősöd is hasonló kaliber mint te, csak sok pénzzel.

Látod ebből is látszik, hogy nem minden a pénz. Otthon kell lenni olyan témákban amiről a nők szeretnek beszélni. Nem tudományosan kell nézni az ismerkedést hanem meg kell élni minden pillanatát. Hidd el nagyobb lesz a sikered.

2019. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


„Ha meglát és tetszel neki külsőre, szimpatikus vagy mikor végigmér, akkor van esély bárhol.”


Pont itt kezdődik a probléma. Egy szórakozóhelyen sötétben és szorongó tömegben ezt elég nehezen tudja megtenni.


#2


„Szóval eljársz szórakozóhelyre és állsz a sarokban és nézed ahogy az emberek jól érzik magukat.”


Egész életemben ezt a szerepet töltöttem be. Mindig is én voltam a megfigyelő, aki csak állt a sarokban és közben gondolkodott, analizálta az eseményeket. De ezen változtatni próbálok, akarok végre valamit el is érni. De valahogy mindig visszazuhanok az eredeti szerepembe, hiába próbálkozok.


„ha csak egy alkalomra kell valaki a legjobb hely egy ilyen szórakozóhely”


Nekem mindegy már, kezdetben normál hosszútávú párkapcsolatot akartam, de azóta már lejjebb tettem a lécet és megelégszem rövidéletű kapcsolattal is.


„oda a csajok azért mennek, hogy legyen egy jó estéjük. Ha van párja akkor ugye vele, ha nincs akkor azzal aki a legszimpatikusabb.”


Ezt teljes mértékben megértem. De akkor mit csináljak, hogy én legyek a legszimpatikusabb?


„Ha kevesebbet agyalnál ilyen marhaságokon, már régen nem lennél szűz.”


De mint látod mégsem agyaltam eleget, mert még mindig nem jöttem rá, hogyan tudnék elérni sikereket. Mellesleg szűz szerencsére nem vagyok. Noha nem önerőből vesztettem el, mert egy hatalmas véletlennek és szerencsének köszönhetően szexeltem egy nővel. De párkapcsolatot vagy valami komolyat sosem tudtam még kialakítani.


„És gondolom az ismerősöd is hasonló kaliber mint te, csak sok pénzzel.”


Noha vannak hasonlóságok köztünk, de van egy alapvető különbség. Míg én befelé forduló gondolkodó személy vagyok, addig ő befelé forduló érzelmi személyiség.


„Otthon kell lenni olyan témákban amiről a nők szeretnek beszélni.”


Nem dicsekvésként írom, de szerintem én elég sok témában vagyok jártas. Csomószor sokkal jobban értek a „női dolgokhoz” mint más férfiak. Például horoszkóp, divat, városismeret, pszichológia, az egészség és táplálkozással kapcsolatban meg akár előadásokat is tudnék tartani, annyira széleskörűen körbejártam a témát.

De egy szórakozóhelyen, hacsak nem vagy gondolatolvasó nem fogod tudni, hogy az adott nő, akit leszólítasz milyen témákról szeret beszélni. Máshol ezt könnyebb nagyjából kilogikázni apró részletek alapján.


„Nem tudományosan kell nézni az ismerkedést hanem meg kell élni minden pillanatát.”


Megélem én is minden egyes pillanatát (már ha odajutok). De a tudományt sosem hagyhatjuk figyelmen kívül, mert az egész világ a tudomány szabályai szerint működik.


És most félreértés ne essék. Nem panaszkodni vagy nyafogni akarok, szívesen fogadok egyéb tanácsokat is. De én ezeket figyeltem meg.

2019. ápr. 29. 03:41
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen, szórakozóhelyen eleve nehéz.

Amúgy általában is nehézség hogy a nők előszeretettel mozognak csapatokban, és így mindig ott van valaki körülöttük, aki nemkívánatos.

Ezt viszont nekik kéne felfogni, és egyedüllenni ha akarnak ismerkedni.

2019. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha ertesz a horoszkophoz olyan szinten, hogy eloadast tudnal tartani rola, tudnad, mit kellene csinalnod, es kivarnod a megfelelo bolygotranzitot. Foleg, ha tudod a szuletesed idopontjat.


De amugy latatlanban megmondom, ahogy irsz, hogy tul sok a levego jegy a kepletedben, tuz elemu jegy valszeg nincs. Esetleg Szaturnusz 5. haz, Mars retrograd, valszeg viz elemu jegyben. 5. haz uralkodoja a 12-ben. Ikrek Nap, viz elemu aszcendens.

2019. máj. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nem tartozol az itteni nagy tömegbe, és megpróbálsz változtatni. Sok szerencsét kívánok! :)

Annyi tippet tudnék adni lányként, hogy az ideális ha egy három tagú női csoporthoz mész oda és próbálkozol valakivel. Mi így szoktunk menni, ha valaki pasizni akar, ugyanis ha ketten megyünk akkor az egyikünk egyedül maradhat, és azért nem hagyjuk magunkra a barátnőnket. Ellenben ha hárman vagyunk, akkor nem gáz ha egy elmegy és maradnak ketten.

2019. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!