Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetséges, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy más férfiaknak semmi erőfeszítésbe nem kerül az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, átlagos csendes, szerény srác. Nem kifejezetten sportos alkat, nem is gazdag, és nem egy parti allát. Ennek ellenére rajonganak érte a lányok. Több lányról is tudom, bejön nekik. A srác 28éves és elmondása szerint soha nem udvarolt senkinek, mindig a csajok kezdeményeznek nála. Facebookon is ráírnak és flörtölgetnek vele. Én pedig ha ismerkedni szeretnék valakivel akkor néhány mondat után leráznak, vagy örökké csak barátként tekintenek rám. Mit csinálok rosszul? 22F

2019. jún. 4. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
rejtélyes kisugárzás .
2019. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyílván nem átlagos hanem jóképű.
2019. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Férfi szemmel nemtudom megitélni, hogy jóképű, de azt látom hogy elég vékony alkat. Ezzel szemben én fittebb vagyok, odafigyelek magamra, rendszeresen sportolok.
2019. jún. 4. 16:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendszerint a korombeli lányok rajonganak érte, 19-23évesek. Egyáltalán mit akarnak egy közel 10évvel idősebb férfitól? Igaz, hogy a srác letagadhatna 10évet, mert kb úgy néz ki mint aki most érettségizett. Épp ezért is különös, mert egyáltalán nem macsó férfias a megjelenése.
2019. jún. 4. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel majd foglalkozni fogok később. Írni fogok egy részletest hipotézist.


Ha van kedved privátban beszélgethetünk erről a srácról.

2019. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valaki vagy bejön a nőknek, vagy nem. Ez nem kor függvénye. Én 10 éve sem kellettem senkinek, ma sem kellek. Illetve barátnak/havernak mindig, egyébnek nem. Voltam vékony, voltam kigyúrt (nem testépítő szintre, de azért egy natural fitt kategóriás simán voltam), átlagos, mindenféle. Sosem jöttem be, sem a 10 évvel fiatalabb nőknek, sem a korombelieknek, semmilyennek. Gondolom arcberendezés kérdése, a haverodnak vonzó arca van. Hasonlóan amikor egy csaj ha széparcú, majdnem mindegy milyen alakja van vagy ilyesmi.
2019. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!