Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőcsábászok mondjátok meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábászok mondjátok meg, ilyen esetben egy csávó miért tilt egy nőt?

Figyelt kérdés
Helyzet: valószínű potenciális ürítőlyuknak voltam kinézve, óvatos vagyok, így nem jött össze az ügy. Soha nem voltunk ismerősök közösségi oldalon, MIÉRT vagyok neki letiltva? (gondoltam azért meglesem, kiezésmitakar) és én nem látom őt, ha keresem a saját profilomból, de ha Google-ből keresek rá, nem belépve, a Google meg látja a profilját..) Ezt miért csinálják a csajozógépek, hogy letiltanak egy nem is ismerőst?

2019. jún. 5. 17:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy az ismerkedés a való életben történt, tehát soha nem írtunk egymásnak Interneten.
2019. jún. 5. 17:14
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy még véletlenül se tudjál kisregényt írni neki, amiben elmondod hogy mennyire átláttál rajta. Meg így könnyebb is feldolgozni, hogyha még azt sem látja ha egy képen vagy bejegyzésben megjelölnek.
2019. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem független.
2019. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ne is tudj ráírni. Valószínű egyébként, hogy talált mást.
2019. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Dehát majdnem egy évig csinálta a széptevést, és addig sem írtam rá, nem értem, miért gondolná egyáltalán, hogy ráírnék..

Illetve igen, én is minden porcikámban azt éreztem végig, hogy nem csak én vagyok képben a női oldalon, ezért is voltam a férfival nagyon óvatos. De ez csak egy megérzés volt, de általában mindenféle intuícióm helytálló szokott lenni, legalábbis többnyire.

2019. jún. 5. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert ennyi gerinc jutott neki. Nem kár érte.
2019. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Azért tiltott le,hogyne tudd leellenőrizni az ismerőseit,ne lásd,ha van valakije,és a többi.Valószínů nem mist tiltott le.
2019. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

De most őszintén... Nők... egy épkézláb normális pasival írkáltok... ti tényleg elhiszitek hogy ti vagytok ott az egyetlenek? Miért lennétek ?

Pont ahogy ti tartotok még 3-4 vasat a tűzben, úgy a veletek egy szinten lévő férfiak is. Aztán majd valaki győz...

2019. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaa, utolsó, félreértettél. Szerintem felesége, élettársa vagy családja van, úgy értettem. Nem úgy, hogy mással is írkál. Amúgy úgy is, azt is éreztem, hogy valószínű fűz még másokat is. De alapvetően arra gondolok, hogy igen, ezt elég valószínűnek találom, hogy volt neki fix kapcsolata. Vagy van neki..
2019. jún. 5. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!


Azért felmerül, hogy ha egy évig fűzött miért csak most nézted meg a fészen, hogy kiezésmitakar? Eléggé nem hihető.

Egésznek kicsit sértődés szaga van részedről.

2019. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!