Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőcsábászok mondjátok meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábászok mondjátok meg, ilyen esetben egy csávó miért tilt egy nőt?

Figyelt kérdés
Helyzet: valószínű potenciális ürítőlyuknak voltam kinézve, óvatos vagyok, így nem jött össze az ügy. Soha nem voltunk ismerősök közösségi oldalon, MIÉRT vagyok neki letiltva? (gondoltam azért meglesem, kiezésmitakar) és én nem látom őt, ha keresem a saját profilomból, de ha Google-ből keresek rá, nem belépve, a Google meg látja a profilját..) Ezt miért csinálják a csajozógépek, hogy letiltanak egy nem is ismerőst?

2019. jún. 5. 17:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért most néztem meg, mert az elején lexartam, pont, mert túl nőcsábásznak tartottam. Igen, rosszul esik, hogy egy ember, akihez azon túl, hogy beszélgetek vele, ha összefutunk , amit főleg ő kezdeményez, semmi közöm, akit sosem kerestem, piszkáltam, letilt. Persze, hogy rosszul esik, ha bárki is letilt. Én ilyet nem csinálok, csak ha valaki elmebeteg,és zaklat. Miért neked nem rossz, ha valaki téged letilt?
2019. jún. 5. 18:57
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Talán megsérült a fene nagy ego-d ezzel, vagy vesztettél valamit? :D
2019. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!