Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Muszáj lesz külföldre költöznö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj lesz külföldre költöznöm, ha eredeti vörös hajú nőt akarok feleségnek majd?

Figyelt kérdés

Hazánkban nagyon ritka az ilyen gén, mindössze 1-2% nő természetes vörös, és azoknak rendre mindegyiknek van pasija, sőt minden ujjára jut száz pasi, mivel sokkal több férfinek van redhead fétise, mint ahányan itt vannak. Ellenben utánanéztem, Írországban, Skóciában és Walesben a leggyakoribb, ahol az emberek több mint 10%-a ilyen.

Ott könnyebb lenne barátnőt/feleséget találnom? Érdemes kiköltözött, hogyha egyébként is felsőfokon beszélek angolul?

Kint tényleg sok ilyen nő van?


2019. jún. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg csak ez számít? Érdekes.


Itt a környéken van egy eredetileg is vöröshajú testvérpár kicsit "hajaznak" (hö hö) a Harry Potter világából ismert Ronra és Ginnyre, szóval...


Gyere ide aztán ha szerencséd van pont belefutsz.

2019. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Na jó, írj le kérlek 5 okot, hogy miért kellenél te egy külföldi nőnek?
2019. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2019. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, muszáj. Segítsek csomagolni?
2019. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbb nőjj fel.
2019. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm elvett egy eredeti vörös ír nőt (nem redhead fétis miatt), viszont az dagadt, szeplős és több, mint 10 évvel idősebb is a srácnál.

Nem hiszem, hogy migránsként ennél sokkal jobbra lenne esélyed.

2019. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja persze, el is felejtettem hogy egy magyar férfinak semmi esélye nincsen külföldön külföldi nőre. Ugyanúgy ahogy egy néger férfinek sincs semmi esélye magyar nőre Magyarországon.

Vagy várjunk csak..

2019. jún. 6. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Én négy évig éltem és dolgoztam Írországban, a volt férjem ír. Nem akarlak elkeseríteni de ezen évek alatt 2 (azaz kettő) vörös hajú nővel találkoztam. Az egyik szeplős és kövér volt, a másik gyönyörű. Kalkuláld azért be, hogy ha Írországba mész, ott sem biztosan találkozol vörös hajú emberekkel. Ugyanis nem sok ilyen nő van. (Nekem is feltűnik, mert nőként én mindig csodáltam és irigyeltem a természetes vörös hajat)


Mindenesetre nagyon felszínes vagy, ha csak ez alapján választanál társat. Tehát semmi más nem érdekel, csak a haja. Merthogy olyan nehéz ilyen nővel találkozni és megismerkedni, hogy ha véletlenül a kölcsönös vonzalom is összejön, akkor majd elveszed akkor is ha egy hárpia.

2019. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ja persze, el is felejtettem hogy egy magyar férfinak semmi esélye nincsen külföldön külföldi nőre. Ugyanúgy ahogy egy néger férfinek sincs semmi esélye magyar nőre Magyarországon.


Vagy várjunk csak.."


A néger férfi Magyarországon egzotikus, és van akinek ez bejön. Te egy másik európai országban nem számítasz különösebben egzotikusnak. A tapasztalatok azt mutatják, külföldre szakadt emberek többnyire más külföldiekkel kerülnek kapcsolatba külföldön.

Ezzel együtt nem azt mondom, hogy teljesen esélytelen, de kalkuláld bele, hogy az amúgy is kevés vörös hajú nőből esetleg nem a legcsinosabbak és legfiatalabbak álmodoznak kelet-európai férjről.

2019. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!