Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában zokon vennék társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában zokon vennék társkeresőn a férfiak, ha csak barátkozni szeretnék, ezért venném fel egy-két rokonszenves személyiséggel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam, hogy adatlap szerint azt sem bánják, ha nem az Igazi pozíciójára vágyakozó nyit feléjük, hanem szívesen ismerkednének, barátkoznának is. Vajon ez őszintén ezt jelentheti, vagy szofisztikáltabb megfogalmazása a laza, nem-baráti kalandoknak, amíg nincs jobb?
2019. jún. 6. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Embere válogatja. Van aki taktikából írja ki, de van olyan is akinek ez is nagyon jól esne. Nekem pl. simán, de én havernak is csapnivaló vagyok, szóval az sincs jelenleg. Csak kollégák... Akik valószínűleg nem kedvelnek, csak nem mondják ki... És ebben vagyok lassan 20 éve. Én vagyok az aki "jó haver, ha épp nincs kéznél jobb..."


De sokszor készültem ki emiatt, még most is, pedig már hozzászoktam.

2019. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Amennyire a nők szeretik, ha az első szex után dobják öket
2019. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez gáz, kérdező. Kb mindig reménykedni fog.
2019. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn azért vannak az emberek, hogy társat keressenek. Vannak barátkereső facebook csoportok és hasonlók. Nem vennék zokon, hanem taktikáznának és próbálnának barátként befűzni.

Másrészt, saját tapasztalataim szerint a legtöbb férfi nem akar neten barátkozni. Régebben én is próbáltam, aztán rájöttem, hogy semmi értelme. Általában mindig ugyanaz a pár eset lett a sztorik vége:

- Az illető barátságnál többet akar.

- Az illető szórakoztatócentert akar. Nem barátkozni, hanem valakit, aki elszórakoztatja, amikor épp unatkozik.

- Az illető csak panaszkodni képes.

- Az illető barátkozni akar állítása szerint, de semmi ideje rá.

Itt is írt már rám pár lány, hogy barátkozna és hasonlók, de mindig ez lett a dolgok vége.

2019. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném zokon. Szeretek barátnozni más emberekkel.
2019. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is itt volt ilyen lány nemrégiben, aztán egy pár levélváltás után eltűnt, mint a kámfor. Illetve ő maga passzív volt, normális volt a stílusa, de észrevettem, hogy nem ír magától, csak válaszolgat. Így hát gondoltam, hogy nekem nem riportalany kéne, és már én sem írtam neki többet.
2019. jún. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az miért volnt baj, hogyha kiderült, hogy többet akar barátságnál? Valami esetleg nem tetszett benne?
2019. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A társkereső nem barátkozásra való.
2019. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak és kizárólag barátkozni akarsz, akkor szinte mindenki zokon veszi. De ha nem zárkózol el teljesen egy találkozótól és ami esetleg utána következhet, akkor nincs vele gond. Talán még jó is. Úgyis minimális az esély neten társat találni, akár nevezhetitek a próbálkozást barátkozásnak is, de csak akkor, ha adott helyzetben hajlandó lennél továbblépni.

Csak ezeket ugye megfelelően le kell kommunikálni...

2019. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt ne társkeresőn csináld, szerintem nem helyénvaló és nem is igazán etikus. Ezzel esetleg pont érdemesebb lenne inkább közösségi oldalon próbálkozni.
2019. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!