Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos nem helyes pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nem helyes pasiként találhatok egy csinosabb lányt interneten (pl. Puncs.hu) aki eljönne velem egy wellness hétvégére?

Figyelt kérdés
Persze mindent én állnék csak nem akarok egyedül menni.... És nem prostit keresek
2019. jún. 7. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
szerencsétlen...
2019. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Mert?
2019. jún. 7. 07:18
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
mert miért költenéd a pénzed olyan csajra, aki szánalomból van ott
2019. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

A puncs.hu-n nem sok mindent találsz, elég gyenge oldal....

Persze azt nem tudom mennyire vevők a nők az ilyenekre, biztos van csak nehéz találni

2019. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
Ha elég gazdag vagy, akkor igen. Értsd: ha nem nézel ki jól, nem egy magyarországi wellness szállóba kell vinned a csajokat, hanem minimum a Bahamákra.
2019. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Pedig Hajdúszoboszlóra gondoltam
2019. jún. 7. 08:43
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy hajdúszoboszlói wellness hétvége kijön már 50-70 ezerből is. Egy puncs.hu-s lánynak több kell :D
2019. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Nyilván egy alkalomról lenne szó..
2019. jún. 7. 08:48
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Te elmennel egy csunya öreg banyával akihez nem vonzodsz, de fizeti? Tudvan hogy biodiszlet meg szexualis segedeszkoz leszel.
2019. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Én szívesen benne lennék ilyenben,DE ezzel az a baj,hogy sajnos a pasi szolgáltatást várna cserébe,hogy elkísérem.Holott a szolgáltatás részemről csak annyi lenne,hogy vele mutakozom,beszélgetünk és ennyi. Hiába mondaná a férfi,hogy nem vár semmi mást cserébe szinte biztos vagyok benne,hogy dirket úgy rendezné,hogy egy ágyas szoba és este csak azért is fogdosna és ugye ott egyedül nemet mondani egy idegen férfi mellett....biztosan erőszakoskodna stb.úgyhogy ez így ebben a formában lehetetlen és elképzelhetetlen.

Inkább fizess a csajoknak több pénzt,hogy benne legyenek másban is...,mert ilyet biztos nem fogsz találni,hogy egy pár ezer ftost szállásért meg kajáért szétteszi a lábát neked.

2019. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!