Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy lenne helyes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lenne helyes? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy aranyos fiuval.10.randinkra ami most lesz a héten egy wellnest tervezett hogy menjünk el.,de mondtam neki hogy nincs most annyi pénzem hogy kifizessem.Azt mondta hogy ő kifizeti és majd jövő héten odaadom neki.

De nekem ez igy elég gáz elmenni...

ti mit tennétek a helyembe?



2018. okt. 31. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék így.
2018. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdésedbe ezt írtad.


"Emellett bennem semmit nem mozgat meg igazán.Nem mindig van kedvem vele talizni.Azt a nagy szerelmet pedig sehogy sem mutatja ki nem is beszél sokat (uncsi vele)."


Hát ne fogadd el és ne menj el vele.

Úgysem éreznéd jól magad egy sráccal aki túlzottan nem is érdekel.. menj legközelebb olyannal akivel szívesen is mennél.

2018. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!