Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fenéből tudják az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéből tudják az egyetemista nők/lányok tinderen megengedni maguknak, hogy ilyen olyan országokba utazzanak?

Figyelt kérdés
Tele van tinder olyan csajokkal ahol az van kint, hogy travel enthusiast meg love to travel. Imád felfedezni más országokat és egyszerűen nem értem, hogy hogyan telik nekik erre. Haverjaim meg én is örülünk, hogy nem halunk éhen :D Ez elég önbizalom romboló tud lenne. Ha találnék is egy lányt aki érdekelne, én nem tudnám magunknak vagy egyáltalán magamnak megengedni, hogy pl Angliába vagy Spanyolországba utazzunk/zak. Ha meg velem nem tud akkor elmegy egy másik pasival...

2019. jún. 7. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha látnánk kivel utazgat tuti valami szottyadt golyó a sponzor.
2019. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Szülőkkel, nagyszülőkkel megyek, de voltam már csoporttal barátnővel, és most is tervezek majd, de ez már félig az én költségem lenne szerintem (ami szintén családtól van). Nem, nem vagyunk gazdagok.
2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Egyetem mellé sikerült beszerveznem az álommunkámat, ami finoman szólva nem fizet rosszul.

Amúgy nagyon könnyű olcsón, de minőségin utazni. Általában sátrazok, kocsival (átalakított, minden megvan benne) megyek, vagy beköltözök egy ellátó családhoz, ami elég olcsó, de nagyon megéri.

2019. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Én családdal szoktam utazgatni,tehát ők állják. Mamám úgy ad pénzt,hogy a tesómmal el tudjak menni.

Általában Horvátország és egy távolabbi európai ország a cél nyáron.

Egy egyetemista lány

2019. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

ELmegy dolgozni és félreteszi, szülők kifizetik.


Abba lehetne hagyni, hogy aki utazik a curva, mert ez megint arra ment ki, lehet anyagias ribbancozni, mert nincs más örömöd.

2019. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Férfiként én is így vagyok ezzel a csajozás terén. Hiába minden oasszol a lánnyal, ha neki a szülei meg a nagyszülei egész életében fizették a külföldi utazgatásokat és ehhez ven szokva. El van kaszálva az a kapcsolat, mert nekem soha nem fizetnék a szüleim, hogy utazgassak. Ez van.


Az meg, hogy az egyetemisták kitartott lányok, egyre kevésbé igaz, ugyanis a ponthatárok emelésével egyre többen estek ki az egyetemre jutásból.


Ha nem mérnöknek tanulsz, akkor vagy êltanuló vagy...vagy a szüleid zsebből kirántják a tandíjat, nekik nyilván nem esik nehezükre kifizetni a gyerek nyaralását sem.



+ érdekesség: A magyar háztartások jelentős része a személyi hitelét az alábbiakra költötte:

1. NYARALÁS

2. Használt autó

3. Hitelkiváltás


Szóval... kösz, hitelből inkább nem nyaralok.

2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Az elkényeztetett fajtákat anyuci mag apuci utaztatja, a talpra esett az már rossz lányokon megkeresi az útra valót tehát prostiskodik . Gondolj bele, akinek nincs támogatása ha nem egyedül él albérletben az még 200 ezerből sem tudna elmenni akár a balatonig egy hétre hiába sporol.
2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

+ érdekesség: Az egyetemeken a nők aránya folyamatosan növekszik és eddig sem volt alacsony. 70% körül.


Azaz rengeteg a gazdag lány. Nyilván nekik húzós lesz majd a pártalálás és tényleg így van, többségében az egyetemet végzett lányok lesznek karrieristák.

2019. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

#6: minden passzol de azért van elkaszálva a kapcsolat mert a csaj volt nyaralni te meg nem?

😂😂😂

Elég lesz mára a gyakorikérdésekből.

2019. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Már ne is haragudj,de miért lenne az a lány elkényeztetett,aki a szülei pénzéből utazik?

Orvostanhallgató vagyok,testvérem mérnöknek tanul,egyetem mellett örülök,hogy élek. Nincs időm,lehetőségem dolgozni. A szüleim viszont ott támogatnak és abban,amiben tudnak.

Nekem nagyon jól jön a nyári/téli kikapcsolódás,mert feltölt.

2019. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!