Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai egyetemista lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai egyetemista lányokból miért hiányzik annyira a tisztelet?

Figyelt kérdés

Sajnos elegem van, de nagyon is. Az egyetemista lányokkal lehetetlen ismerkedni, bunkók, visszautasítóak, eleinte nem látszik, de foglaltak, és aki meg nincs lefoglalva, az nem is akar párt. Nem az számít, hogy csúnyával vagy széppel ismerkedek. Mind ilyenek...


Nem kérdeznek vissza ismerkedésnél, semmiről sem lehet velük beszélni csak aha, ühüm-eznek.


Miért ilyenek? Miért nem tudják megbecsülni és tisztelni a fiúkat? Kivételek nincsenek. S egy lány a múltkor elcsábított a kedvességével, odáig volt értem, majd megkerestem neten, s barátja van. Az ismerősnek jelölést meg kéretlennek jelölte.


Ui: Oltásokat mellőzétek, köszönöm.



2019. márc. 2. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
95%

Mióta kötelezõ mindenkivel ismerkedni? Miért lenne tiszteletlenség, csak mert nem ismerkednek veled? Te vagy eltévedve.

Amúgy ha téged valamiért ennyire idegesítenek az “egyetemisták”, miért nem ismerkedsz olyanokkal, akik nem végeztek egyetemet?

2019. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
96%

Akiben semmi tiszteletre méltó vagy becsülendő nincs azt mégis hogyan kellene megbecsülni? Az emberek többsége azzal kommunikál így aki irritáló, zavaró, nyomulós és semmi kedve nincsen az embernek a zaklatásához.

Neked nem jó semmi. Ha valaki egyértelműen kifejezi, hogy nem érdekled akkor az a baj. Ha meg valaki kedves veled annak ellenére, hogy van párja akkor egyből feleségül akarod venni csak mert nem küldött el a francba. Egyszerűen nevetséges elvárásaid vannak. Egyetemista vagyok, normális, rendes emberekkel soha nem bunkózunk. Azzal bunkózunk, aki valóban zavaró, ijesztő, belemászik a személyes terünkbe és egyszerűen nem hajlandó megérteni, hogy nem akarunk vele ismerkedni.

Pont azért nem vagyunk egy bizonyos szint után kedvesek, mert félreérti. Ha mondasz neki két kedves szót már azt hiszi, hogy kapcsolatban vagyunk.

2019. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
97%

Én jártam egyetemre és pont azt tapasztaltam, hogy alapvetően teljesen normális emberek jártak oda. Lehetett beszélgetni és ismerkedni is a lányokkal, egyáltalán nem tapasztaltam olyat, hogy ne tisztelnének.


Szóval mellőzve az oltásokat valószínűleg tehetséged van ahhoz, hogy mindig nagyon rosszul választasz, vagy csak nem vagy elég érdekes számukra.

2019. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idegesítő, érdeklődő vagyok, meghallgatom a másikat. Azért egyetemista lány, mert én is egyetemista vagyok, és nincs is annyira időm máshol ismerkedni.

Csak még fontos a lány érzése nekem, de ha esélyt sem ad az az ő baja... Majd amikor kihasználják, eszébe jutok.

2019. márc. 2. 14:54
 5/71 anonim ***** válasza:
94%

Attol fugg hogyan allsz hozza az ismerkedeshez ! Annak is van egy folyamata

de ha nyomulos vagy mindeg hogy egyetemista vagy sem , nem vagy nyero szam !

2019. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
96%

"Majd amikor kihasználják, eszébe jutok."


Hidd el, hogy nem.


Egyébként lehet több esélyed lenne, ha nem fényeznéd ennyire magad és nem akarnád azt beállítani, hogy te milyen rendes, kedves érdeklődő vagy aki véletlenül sem használna ki senkit és természetesen megbecsüli a másikat és társai.. Ne haragudj de, ha valaki valamit ennyire próbál sulykolni vagy bizonygatni az általában NEM igaz és az egy mellékes kicsit általánosító dolog, hogy azok a srácok általában teljesen elmebeteg módjára tudnak viselkedni akik magukat rendesnek mondják és ezt hangoztatják is.

2019. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
91%

"Nem vagyok idegesítő"


Sorry de általában az emberek nem veszik észre, ha azok :D


Lehet te magadat érdeklődőnek gondolod, de ahogy az előttem író mondta, belemászol a másikba és inkább irritálod.

2019. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Bírom hogy oltotok, köszi. Nem fényezem magam, csak ilyen vagyok.... Megbecsülném a lányt. Nem pedig olyan, aki egy hét múlva félrelép. Mindent megtennék érte. Csak akkor ne legyen utálatos. Szerintem meg egyes lányoknak kellene végre feladni a nagy önbizalmukat, s kicsit körbe nézni, s a saját hibáikat észrevenni s nem abban lelni az örömöt, hogy egy fiú szívét összetörjék!


Ahhoz nagyon értenek. Azt hiszik, minden jár nekik. Lakása, autója, milliója legyen a fiúnak. És ők mit adnak? Semmit.

2019. márc. 2. 15:01
 9/71 A kérdező kommentje:

Ha egy lánynak az udvariasság, hogy előre engedem, érdeklődőm, hogy van, idegesítő, azon már valóban nem tudok segíteni.


Legyen én is bunkó hogy szeva csaje mi a pálya? Akkor talán jobb lennék?

2019. márc. 2. 15:02
 10/71 anonim ***** válasza:
92%

"Ahhoz nagyon értenek. Azt hiszik, minden jár nekik. Lakása, autója, milliója legyen a fiúnak. És ők mit adnak? Semmit."


Ezzel a mondatoddal hullott darabjaira az a kép amit magadról próbáltál adni, hogy te normális vagy, mert nem vagy az.


Egyébként meg ne úgy kezeld a lányokat, hogy ők valami csodálatos lények akiket körül kell rajongani. A lányok/nők is ugyanolyan emberek, mint a férfiak és lehet előzékenynek lenni, meg kedvesnek de szerintem elég idegesítő lehet, ha valaki ezt túl tolja.. Ez is lehet egy oka a sikertelenségednek.

2019. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!