Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ameddig nincs saját autóm/motr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig nincs saját autóm/motrom, ingatlanom és stabil munkahelyem addig van bármi esélyem kialakítani párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 22 éves egyetemista vagyok (nem bankár szakon). Így nincsen stabil munkahelyem. Autóm meg motrom sincsen saját, a szüleim nem állnak olyan anyagi helyzetbe, hogy ilyenekkel csak úgy megajándékozzanak (jogsim azért van). És mint egyetemista még önálló ingatlannal sem rendelkezem.


Azt pedig megfigyeltem, hogy a korombeli nők olyan pasikkal vannak általában együtt akiknek már van saját autójuk és tőlem fényévekkel jobb anyagi helyzetben vannak, így nekem esélyem sincs „fölülmúlni őket”. Azt is gyakran szoktam látni, hogy a nők a harmincas-negyvenes pasikkal jönnek össze, olyanokkal akiknek stabil egzisztenciájuk van és szilárd anyagi helyzetük. Nem ritka a huszas nő-negyvenes férfi párosítás sem. Személy szerint én a korhatárt 20-45 év közé raktam, a laza alalmitól a komoly párkapcsolatig bármire vevő vagyok, és engem pl egyáltalán nem zavarna a nő angyagi helyzete (vagy annak hiánya). De sajnos azt látom, hogy a másik oldalon általában nem így gondolkodnak. Pl én nem tehetem meg, hogy a legdrágább mai divat szerinti cuccokban járjak és már ezzel is hátrányban vagyok, mert máshol meg azt látom, hogy azokkal a fiúkkal akik ilyenekben vannak sokkal nyitottabbak a nők az ismerkedésre.


Tehát akkor ameddig nincs saját autóm, ingatlanom, stabil munkahelyem addig ne is álmodjak bárminemű nemi interakcióval a nőkkel kalcsolatban?



2019. máj. 14. 20:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
24%
Ha kiemelkedően jóképű vagy akkor mindig lehet nőd. Ha nem, akkor meg még akkor is nehéz lesz ha meglesz mindened.
2019. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 BigUncleZ ***** válasza:
80%

Van saját autóm, ingatlanom és munkahelyem is.

Elárulom nem ezen múlik.

21/F

2019. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Most nem azt mondom, hogy a nők pénzéhesek lennének. Nem.

Csak realista vagyok. Ha van két férfi: X-nek van autója, munkahelye, ingatlana és Y-n egyetemista, autó és ingatlan nélkül akkor nyilvánvaló, hogy az X-t fogják választani, mert az jobb helyzetben van, nem pedig Y-t. És sajnos az emberek többsége sokkal jobb anyagi helyzetben van mint én.

(de természetesen ezt én majd nem fogom ám annyiban hagyni! és ezen változtatni fogok, amint lesz rá lehetőségem)

2019. máj. 14. 20:40
 4/19 A kérdező kommentje:

#1


Nem vagyok kiemelkedően jóképű, noha csúnya sem vagyok, ami az arcom illeti. De ami a testem illeti, azon igenis változtatni akartam, és meg is tettem. 180 cm sportos szálkás izomzatú testalkatú vagyok. De mint kiderült ez nem elég.

2019. máj. 14. 20:43
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Na mi van aswad eddig jutottál a nagy tanulmányaiddal, tesztekkel, statisztikákkal??? Ennyi lett a nagy tudományos csajozás??? 😅😅😅😅


Én legalább beismerem hogy egy kretén vagyok és ezért nincs csajom...

2019. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
48%
Az arc a lényeg. Ha az nem kimagaslóan helyes, akkor behozhatatlan hátrányból indulsz. Hiába leszel gazdag, hiába gyúrod ki magad, manapság már majdnem minden férfi eljár konditerembe, tehát ez nem előny.
2019. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5


Azok még mindig zajlanak. Folyamatosan tanulok, fejlesztem magam és tanulmányozom a dolgokat. Számomra egy olyan nap amelyiken semmi újat nem tanultam meg elpazarolt nap. Nekem óriási tudásszomjam van.

De az anyagi helyzetemen ez önmagában nem segít. De ettől függetlenül azon is igenis változtatni akarok. De nem megy egyik napról a másikra, így odáig sajnos úgy néz ki, hogy nem lesz senkim se...

2019. máj. 14. 20:52
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem unjátok még ezeket kamu kérdéseket?
2019. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mi ebben a kamu? Semmi nem valósat nem írtam le a kérdésben.
2019. máj. 14. 20:59
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez nincs így. Vagy legalábbis van egy csomó ellenpélda. Én úgy ismertem meg a páromat, hogy egy lerobbant albérletben lakott. Még szekrénye sem volt. Egy állványon tartotta a ruháit. Amit elértünk, azt együtt alakítottuk ki.

Érdekkapcsolatod nem hiszem, hogy lesz így, de gondolom, hogy nem is azt keresel. Ha valaki szeret, annak nem lesz gond veled együtt felépíteni a közös életeteket.

2019. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!