Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ebben a formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ebben a formában megpróbálkozni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, hogy nincs semmi kedvem kudarcok, visszautasítások hadát elviselni, bár szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

A ruhatáram, stílusom szerintem sikerült helyrerakni, edzek is, viszont nem tudom, hogy genetikailag mennyire vagyok megfelelő. Van aki jól néz ki egyértelműen, annak elhiszem, hogy kell próbálkozzon mert megtérül, de az átlagosaknak lehet, hogy nem fog.

Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy engem hogyan látnak.

Aki ír privát üzenetet annak küldhetek képet.



2019. jún. 7. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet.

Foglalkozz önismerettel, mert pl. hiába a jó külső, ha tele vagy hibákkal, önbizalomhiánnyal..stb. amin változtatnod kéne.

2019. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden azon múlik mennyire vagy kigyúrt!



Azért férfiként egy deka sulyfelesleg (zsír ) sem megengedett!

2019. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Őszintén megmondom, hogy nincs semmi kedvem kudarcok, visszautasítások hadát elviselni"

Bazky, Michael Jordan a pályafutása során 32,7 %-os aránnyal dobott kosárra. Ha kiszámolod, 1000 dobásából több mint 600 ment mellé. Ki vagy te, hogy néhány mellényúlást nem tudnál elviselni?

2019. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!