Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van bármi értelme...

Szerintetek van bármi értelme a magyar állam létezésének ebben a megcsonkított formában?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 22:20
 1/9 Sulek Péter ***** válasza:
Szerintem van :)
2019. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nincs, szüntessük meg
2019. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Valamiből kimaradtam, a 22 órai hírek óta?
2019. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lett volna jobb ha felosztják az egészet, miért hagytak meg egy kis részt függetlennek?
2019. máj. 24. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem igazán. Ausztriához kellene csatolni.
2019. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Amióta én élek, ennek az országnak nem változott a mérete, remélem a továbbiakban is megmarad ilyennek. Meg vagyok elégedve Magyarország méretével.
2019. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazad is van; nincs. A Balatonig kéne Csehszlovákiát lehozni, Jugoszláviát fel, ugye? A Dunától keleti részeket meg Romániához gondolod?

Vive la Franc!:)

2019. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma már semmi.
2019. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 4 És ugyan miért lett volna jobb ha felosztják az egészet? Nem elég, hogy Szlovákiában kb. fél millió, Erdélyben másfél millió, Szerbiában közel 300 000, Ukrajnában majdnem 200 000 magyart érnek atrocitások, ezt kívánod még közel 10 millió magyarnak? Nem elég hogy a határon túli magyarok ha egymás között magyarul beszélnek az utcán vagy egy kávézóban valaki beszól hogy ne beszéljenek magyarul, ez nem Magyarország, vagy hogy olyanokat vágnak a fejükhöz hogy bevándorlók, holott őshonos kisebbség, vagy hogy menjenek el az országból, tényleg ezt szeretnéd ha a közel 10 millió magyarországi magyar is ezen menne keresztül?
2019. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!