Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok szinte első látásra eldöntik, hogy egy férfit vonzónak találnak-e, akkor a kissé csúnyácska külsejűek mégis hogyan szerezzenek barátnőt?

Figyelt kérdés
Sajnos én is ezt tapasztaltam, az összes nő elhajtott rögtön az ismeretség legelején, nem is volt barátnőm sosem.
2019. jún. 9. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Magabiztos fellépéssel. Soha nem fogjátok elhinni valószínűleg de az már fél siker ha férfiasan tudtok mozogni, beszélni és tudtok lazák és humorosak lenni. A külső egy dolog de az valamilyen mértékben ellensúlyozható. Persze a toronyőrnek akkor se lesz még a szexi cigány csajszi még a mesében se de ha csak csúnyácska akkor az még orvosolható. De minden bizonnyal neked nincs meg ez a fellépésed és kétlem hogy ki lehet erőszakkal alakítani. Vagy még van a magabiztosság és erő vagy nincs.

Amit tehet egy olyan srác aki se nem jóképű se nem szép testalkatú és még csak nem is magabiztos hogy barátkozva közelít. A legtöbb nő így se lesz vevő de ha a jellemed megfogja ezzel a módszerrel még célt érhetsz. No meg persze ott a nagy számok törvénye. Ha elég sokat koppansz egyszer össze jön.

2019. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Legutóbb pont ezt próbáltam, hogy barátkozva közelítek és hátha úgy tudok vonzalmat kelteni, nem működött, végleg a barátzónában ragadtam úgy néz ki.


Ráadásul itt mondták, hogy ez lehetetlen, amit akartam. :/

2019. jún. 9. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyik kapcsolatom sem volt első látásra szerelem. Mondjuk sokat segített az, hogy egyet kivéve nem randi céljából találkoztunk hanem az életben. (munka, hobbi stb) így volt idő megismerni és megkedvelni.
2019. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Magabiztos fellépéssel. Soha nem fogjátok elhinni valószínűleg de az már fél siker ha férfiasan tudtok mozogni, beszélni és tudtok lazák és humorosak lenni."


A magabiztos fellepesben segit a harcmuveszet :)

2019. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Tudsz valtoztani a kulsodon, nem is keveset:


- fizikum: sport

- stilus: ruhatar, vasalo

- apoltsag: uj frizura, rendszeres hajmosas, pattanasok kezelese, igenyes kormok

2019. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan hogy ki néz ki jobban meg ki csúnyácskább, mindenkinek más jön be. És tuti hogy találsz olyat akinek pont te.

A másik hogy lehet nem jó helyen próbálkozol. Megfigyeltem hogy sok önbizalomhiányos férfi Instamodelleket keres, aztán amikor azok lepattintják őket (mert nekik tényleg csak a külső számít. Na jó, meg a pénzügyek.) akkor nőgyűlölővé válnak.

Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor olyan nőknél próbálkozz, akik szintén nem szépségkirálynők. Nekik is vannak mindenféle bizonytalanságaik, de ha látják hogy te el tudod fogadni őket így is, akkor ők is elfogadnak téged olyannak amilyen vagy.

Ha esetleg külsőre nem megfelelő nőt találnál, attól ugyanúgy lehet belül egy kincs. Mint ahogy te is azt mondod hogy a külsőd miatt nincs esélyed, közben benned is sok minden rejlik, te is szerethető vagy mint bárki.

2019. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5: Az a baj, hogy alapvető problémák vannak a külsőmmel, ezek mind csak felületi megoldások, alapjaiban kellene kicserélni engem, hogy megoldódjon a probléma.


#6: Ez az, hogy nem instamodelleknél próbálkoztam, velük nem is jönnék össze, külsőre sokféle típusú lány tetszett már. Volt egy olyan is, aki nem volt elégedett magával, én el is fogadtam volna, de nem kellettem neki. :/

2019. jún. 9. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Én első pillantásra eldöntöm és szerelmes(nyilván kell egy kis ismeretség) is tudok így lenni.:)

DE nálam a kisugárzás számít-->ápoltság,összhang,tisztaság,és az arc,az fog meg a legjobban,szemek(lélek tükre)

2019. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz panszex csajoknál
2019. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magabiztos fellépés.... volt egy hasonló kérdés miszerint a kérdező nem volt szívbajos próbálkozott töretlenül bátran és fáradhatatlanul kiemelkedő lelkesedéssel... női válaszadók szinte caps lockoztak hogy vegye már a lapot hogy nem kell senkinek, csak kinevetteti magát ha nem helyesként produkálja a gizdát
2019. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!