Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek azzal, hogy akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy akit egyáltalán semmilyen szinten nem érdekelnek úgy általában az emberi kapcsolatok, az ne csodálkozzon, ha nem jön neki össze párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért?
2019. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.De ha nem érdeklik az emberi kapcsolatok,akkor nem tök mindegy,összejön-e?
2019. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A párkapcsolatnál is nagyon fontos az emberi kapcsolat, hogy odafigyeljünk és törődjünk a másikkal.
2019. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Mert van olyan aki leszarja az emberi kapcsolatok 99 százalékát, de maradék 1% igenis érdekli és azokban aktív, azokhoz jobban kötődik.
2019. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha az emberi kapcsolatoknak mondjuk csak az az 1%-a érdekli, amire te utalsz, előző, akkor általában véve az emberi kapcsolatokról nagyon-nagyon csekély ismerettel fog rendelkezni, ami nemcsak a munkahelyén teheti páriává, hanem hatványozott annak a lehetősége, hogy a leendő párkapcsolatában egymás után kénytelen szembesülni olyan szituk sorával, amelyiknél lövése se lesz, hogy mi merre.
2019. jún. 9. 20:50
 7/10 Fiú (25) ***** válasza:
Elvileg férfiak vagytok.... gyakotlatilag meg majdnem egyenlőek vagytok a nullával.... ide feljöttök hogy kapjatok támpontot a csajozás terén... de aki ír hogy hogyan kell, meg mit csináljatok...annak lehet azért jött össze mert esetleg nem olyan mint te...itt igazából mindenki copyzni akarja azt akinek sikerült...de ti nem ők vagytok (azok akiknek sikerült) mindenkinek más más a jelleme a személyisége...próbáljátok ki ismerni magatokat...hogy ti hogyan tudnàtok szerezni barátnőt... tudom hogy menni fog...valojában azon kívül hogy ide feljöttök nyavajogni emellett mit tesztek meg azért hogy legyen valakitek....mert jó formán semmit...ugy hogy ezt az irkálósdit felejtsétek el...nem itt fogtok fejlődni hanem ha próbàlkoztok személyesen...itt max hü....bb leszel...
2019. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akit semmilyen szinten nem érdekelnek az emberi kapcsolatok, azt a társkeresés sem érdekli, maximum a szexet hiányolja.
2019. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hasonlóan negatív emberrel találkozik, akkor abból még lehet valami...
2019. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Személyes példa miatt abszolút nem értek vele egyet.

Soha nem érdekeltek az emberek, soha nem törtem magam azért, hogy szeressenek vagy emberek között legyek. Mégis mindig volt kapcsolatom. Valószínűleg azért, mert semmi görcsösség nem volt bennem emiatt, nem paráztam rá arra, hogy szeretnek-e vagy nem. Minden emberi kapcsolatom szinte tökéletesen működik, az emberek szeretnek pedig kicsit sem érdekel, hogy mit gondolnak rólam, egyáltalán nincs igényem a társaságra. Nem utálom az embereket, nem vagyok antiszociális, nagyon pozitív ember vagyok. De nincs igényem más emberekre.

Persze, vannak emberek akiket szeretek és akik közel állnak hozzám, de ha nem így lenne nem hatna meg túlságosan. Baromi gyorsan növök ki embereket, nem nagyon van rám hatással ha valakivel megszűnik egy barátságom. Mégis 10 éve vagyok a párommal, szerelmesek vagyunk és tökéletesen működik. Előtte is jó párkapcsolataim voltak. Attól, hogy úgy egy az egyben nem érdekelnek az emberi kapcsolatok még baromi jó szociális érzékem van, soha nem volt gondom vele. Ettől még vannak adott emberek, akiket nagyon szeretek. Párkapcsolatokon kívül általában csak használom az embereket, de ha valakit szeretek abba minden energiámat belerakom.

2019. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!