Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évnél fiatalabb lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évnél fiatalabb lányok! Belemennétek egy párkapcsolatba 52 éves pasival? Fiatalos vagyok, sármos, mások szerint okos, intelligens és nyugalmat árasztok.

Figyelt kérdés

Egy 35 éves lány a munkahelyemen megtetszett, finoman céloztam rá. Mindketten szabadok vagyunk. Kinevetett, mondta is, hogy az anyukája 2 évvel idősebb csak nálam. Ismerek olyan párokat, akik között 20 év különbség van. Az egyik ilyen ismerősöknél most lett közös gyerek.

Most akkor van határ korkülönbségben vagy nincs?



2019. jún. 7. 23:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%

35 éves lány? Értem a korkülönbséget itt, de nem gondolnám akkor sem, hogy lány lenne az illető ebben a korban, maximum én. Húsz éves vagyok kereken.


Saját meglátás, de nem igazán kéne a korkülönbség miatt aggódni. Családomban a boldog, huszonplusz éves házasságok máig tartanak úgy, hogy legalább egy bő tízes van a két fél között. Véleményem szerint jó, ha a nőnek idősebb férfi a párja. Legalább is a családban eddig kivétel nélkül ez van. Szerencsémre nem lepődtek meg, amikor egy tőlem 12 évvel idősebbel találkozgattam, pozitívan fogadták és támogattak is.

2019. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

"Fiatalos vagyok"


En meg fiatal. Nem vonz apám korosztálya.

2019. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Pasi...meg 35 éves lány... Drága, ha te agyilag itt tartasz, akkor nem a koroddal van baj... :D
2019. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha te jársz egy 70 körüli lánnyal.
2019. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

A fiatalos, sármos ötvenes nálam ott kezdődik, hogy Brad Pitt, Robert Downey Jr., Hugh Jackman.

Nem az átlag magyar tata, aki farmerhez sport cipőt vesz, és ettől lesz sportos és fiatalos.

2019. jún. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Pasi... lány... :D

Amúgy nem. Rendszeresen írnak ilyen vén kecskék nekem, sőt, még ennél vénebbek is...

Nagyon egyszerű, hogy miért: gyereket akarok, és nem vonz az apám korosztálya.

2019. jún. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Közelít a nyugdíj fater. Inkább arra kezdj gyűjteni
2019. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem,teljesen mas korosztaly vagyunk. 37N (a parom 42)
2019. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

Roppant szánalmas és nevetséges hogy 15-20 évvel fiatalabbakra hajtasz.

Most úgy őszintén... mit tudsz adni egy 20 évvel fiatalabbnak? Kíváncsi vagyok hogy te és a hozzád hasonló balfaxot mit gondolnak magukról, a világról és a nőkről. Fejtsd ki légyszíves.

2019. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Apám lehetnél, szóval nem.
2019. jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!