Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene leadni az igényeket? Miért baj, ha valakinek vannak elvárásai?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon sokszor olvasni, hogy le kell adni az elvárásokból külső, anyagiak, végzettség, stb. terén. De nem értem minek írják ezt. Olyan közegben mozgok, ahol igényes férfiak vannak. Nem azt mondom, hogy saját lakás és autó az alap, mert nem, de látom, hogy nap mint nap tesznek a céljaikért. Így külön élnek a szüleiktől, tudnak félretenni, értenek a romantikához,vannak ambícióik. Én is hasonló nő vagyok, az eddigi párjaim és a jelenlegi is egy ilyen férfi. Nem vagyok felszínes, a legfontosabb, hogy a belső tulajdonságai a helyén legyenek az embernek és összepasszoljunk. De nekem ebben az is benne van, hogy a párom azért él így, mert mindig is voltak ambíciói. Ha egy ilyen emberrel összeillünk és megértjük egymást, akkor miért kellene lejjebb adnom az igényeimből? Miért lenne jobb az, aki minimálbérből tengődik a szülei nyakán és még csak hírből sem ismeri a romantikát?

25N


2019. jún. 10. 18:56
1 2 3
 1/23 érdeklődő63 ***** válasza:
80%
a hónap legértelmetlenebb kérdése. gratulálok. csak így tovább.
2019. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Olvasd el a ma reggeli ugyanilyen kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Miért próbálod magad mentegetni? :D

Ha neked a pénz kell, mondd ki. Úgyis latszik hogy ki hajt arra és ki nem. Az meg hogy csak az ambíción múlik hogy valaki gazdag lesz, az egy kûrva nagy baromság.

2019. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak az irreális igényekből kell lefaragni, ha már olyan szűrőt eredményez, hogy "nincs senki".

32/f

2019. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell leadni az igényeket. Ahol általában ezt látod, ott sok részlet hiányzik a kérdés ki írásából , például azt írj a lány:

Senki nem kezdeményez nálam soha, na itt ki hagyja azt hogy azok nem kezdeményeznek akikre ő bukna.



Viszont nem tudom hol élsz te, de manapság rengeteg te kordobeli van akik nem az anyuknál élnek, és nincs lehetőségük munkára sem képzésre, ettől függetlenül értelmes emberek. Senki nem vár el tőled semmit !

2019. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell leadni az igényeidet hercegnő, neked jár de már csak rövid ideig. Az ilyenből lesz korosodó vénlányként a klasszikus pofáraesés.
2019. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyenből nem pofáraesés lesz, te szerencsétlen,hanem gazdag férje lesz 1-2 éven belül, de az összesen 2 agysejteddel kombináld csak össze a 2 csoportot.
2019. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
A nőknek nem szabad leadni az igenyeikből! A férfiaknak is csak akkor ha ő maguk pl csórók , vagy szarul neznek ki, jobb ha nem a diplomás, jómódú , csinos nőknél probalkozik.
2019. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez a kérdés paradoxon.


Ha annyira szép meg jó a kapcsolatod, meg "szuperpasi", akkor nem írnál itt ki kérdéseket, hanem épp élnéd az életed.

2019. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egy idő után ha nem teljesülnek az igényeid - és a kérdésedből úgy veszem ki ez a helyzet - le fogsz adni belőlük, vagy maradnak a macskák, ha kifutsz az időből.

Én a párkeresést úgy fogom fel, mint egy kereslet-kínálati piacot. Két helyen faraghatsz: vagy növeled a kínálatodat, úgy hogy te többet adsz, vagy olyan helyekre jársz ahol nagyobb a kínálat, vagy csökkented a keresletet, azaz leadod az igényeket.

Ha a kettő nem találkozik, egyedül maradsz.

2019. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!