Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, melyik a jobb út, melyiket választanátok, lejjebb adni az igényeket és összejönni egy lánnyal vagy egyedül megtalálni az életben a boldogságot?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Utóbbi.
2018. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Második
2018. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Utóbbi.
2018. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Én nő vagyok, de inkább a másodikat választanám.


Bár ha valaki tesz azért, hogy ne legyen visszataszítóan ronda, akkor biztos talál társat. Ápoltság, jólöltözöttség, plasztikai műtétek, sportolás..minden adott, csak élni kell a lehetőségekkel.

2018. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én már megtaláltam a boldogságot magamban, így nincs senkire szükségem ahhoz, hogy boldog legyek.

Sose jönnék össze olyannal, aki nem tetszik, így ha csak olyannal tudok, aki nem tetszik, akkor egyedül maradnék. Alapvetően lételemem a magány.

2018. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha feladod önmagad akkor már nem vagy többé az aki voltál, megalkudtál. Kár lenne.

Második.

2018. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel sok nekem tetsző lánynál próbálkoztam és mindegyik lerondázott,még suliban fiúktól is megkaptam ezt így úgy gondolom semmi remény! Mivel ismerem magam és társas lény vagyok világon mindennél jobban vágyok egy lányra így egyedül biztos nem találom meg a boldogságot! Fiatal éveim "kiélvezem" aztán lesz ami lesz nem érdekel már!
2018. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 peca1000 ***** válasza:

Előbbi!


Lejjebb adtam, lett nőm, nem is egy, boldog vagyok:)

2018. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs miből lejjebb adni! Ha megtenném akkor inkább a halál!
2018. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Az a "vicc", hogy ha egyedül megtalálod saját magadban a boldogságot, akkor jó eséllyel a társadat is. Valamiért így működnek a dolgok.
2018. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!