Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár év alatt teljesen megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár év alatt teljesen megváltozott. Jártmár így más is?

Figyelt kérdés

Tehát 3 éve jártam egy pasival, illetve inkább csak elkezdtük, de hamar rájöttem hogy nem illünk össze. Összeségében rendes, majdnem hogy helyes pasi is lehet volna, de olyan anyuci kicsi fiának tűnt, pedig már nem tini srácról volt szó(28 éves). Valahogy nem éreztem azt h kell nekem. Szakítottam is, de ő nagyon megkedvelt már. Nyomult egy ideig, de megértette h nincs tovább. Kb 3 évvel később ami tegnap ismét összefutottunk a strandon. Hát mikor megláttam csak néztem h milyen jó pasi... mosolygott és köszönt. Nem ismertem fel azonnal. Döbbenetesen megváltozott. Azonnal lecsekkoltam facen is. A kis pocakból izmos férfi test lett. A haját is másképp hordja. Láttam az adatlapján h szingli. Azóta csak azon gondolkodom hogy írjak-e neki...

Itt most tudom hogy le leszek oltva. De nem a külső miatt jön most be nagyon. Hanem anno egy olyan férfinek tűnt, aki mindent csak tervezett, de semmibe nem kezdett bele. Mindenben a szüleire támaszkodott, velük lakott. Nem volt ambíciózus... Ezt a gyengeségét viszont szépen levetkőzte, ez pedig vonzó nagyon.

Mit gondoltok írjak neki valamit?



2019. jún. 10. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha akkor nem kellett, most se kelljen.


Kicsit olyan ez, mint a fából faragott királyfi esetében, csak itt nem materiális alapokon van a hangsúly.

2019. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem, mivel anno dobtad őt, nem fog már veled kezdeni. Persze próbáld meg, írjál neki, hogy a saját lelked megnyugtasd, hogy megpróbáltad,de én azt gondolom, hogy a büszkesége miatt nem fog akarni már semmit tőled. Főleg, ha tényleg jó pasi lett belőle.
2019. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Ő túllépett gondolom, vagy esetleg van csaja már
2019. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, de elég volt 6 hónap...
2019. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Attól még, hogy a külseje némi pozitív változáson ment át, a személyisége ugyanaz maradt. Az "anyuci pici fia" effektus biztosan most is fennáll. Miből gondolod, hogy ambiciózusabb lett? Mert lefogyott egy kicsit, és másképp fésüli a haját? 28 évesen az emberek személyisége már nem megy át gyökeres változáson. Még ha egy 10-essel korábban lennétek, azt mondanám, hogy igen, 18 évtől 21-ig benőhetett a feje lágya. De 28-31-ig már nem nő be az emberen semmi. Ez pontosan ugyanaz a férfi, akit te 3 évvel ezelőtt dobtál. Mielőtt írsz neki, ezzel azért számoljál.
2019. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4

Mi lett?

2019. jún. 10. 21:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha mosolygott tuti hogy boldog nélküled. A másik az hogy doptad ha van egy kis büszkeség akkor nem ad neked esélyt. Nem voltál mellette nem segítette stb most meg hogy jó pasi lett kell ez nem így müködik. De ha szeretnél írj rá veszíteni nem veszitessz semmi.
2019. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
A francokat nem a kulso miatt! Beszeltel vele? Honnan tudod, hogy megvaltozott vagy sem? Ha anno dobtad a felszines megitelesed miatt, akkor inkabb ne irj neki. Nekem biztos nem lenne hozza pofam. Felszines vagy, ez a ferfi jobbat erdemel..
2019. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Régebben én is rendes, cuki pasi voltam, átlagos alkattal. Aztán meguntam, bunkóbb lettem, kevésbé figyelmes és edzettem is. Jó pár lány feltűnt, aki előtte lekoptatott.

Körülírhatod, hogy a célok és változás miatt jött be, de lényegében attól, hogy jobban hajaz a tipikus férfiideálra. Tagadhatod, de ebben kőkemény szerepe van a kinézetnek is.

2019. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo te pontozgatsz le? De miert kell hazudni? Radkoszont es ez alapjan rajottel, hogy ambiciozus lett..mar nem a szuleivel el stb stb. Ne csinalj hulyet magadbol..persze, hogy a kulso miatt van ez. Ha anno nem tudtad megbecsulni akkor most mit akarsz? Szanalom..
2019. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!