Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehetne tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne tenni ha a barátnőm viselkedése teljesen megváltozott szerintem rossz irányba?

Figyelt kérdés
A problémám a következő 30évesek lettünk 9éve vagyunk eggyütt van egy 5éves gyerekünk de idén minden hétvégén bulizna discózna vagy családi összejöveteleken iszogatna és szórakozna úgy,hogy elvárja én maradjak otthon a kicsivel.A családi összejöveteleken elhozzuk a kicsit mert vannak gyerekek de mikor említem menjünk haza mert kekébe fektetni a gyereket akkor csak grimaszol és szerintem bunkózók.Elvárja én üljek otthon a kicsivel ő meg szórakozik számomra ez nem lenne gond ha nem lenne rendszeres.Ha iszik bunkózik de ha olyanja van akkor meg kedveskedik másnap ha megjegyzem énem hibáztat és flegmázik nemlehet vele beszélni pedig rengetegszer próbáltam.Ha elmegy bulizni és én dolgozok valmi kifogással keres valakit a kicsihez mert ő elmegy bulizni amiről én nemtudok és utólag tudom meg ha rá kérdek letagadja de már tudom de bízni szeretnék benne és ezért megkérdem de hazudik.Ha indulatosan reagálok akkor megint engem hibáztat.De mikor én hívom,hogy menjünk el kettesbe vagy hárman családijait tartani akkor nincs medve.Kifogásai fáradt,dolgozott,végre van egy szabadnapja de ezek a kifogások ha más hívja akkor hirtelen nincsenek.A bulikba rokonokkal megy de engem nem akar oda és táncolni se szeretne velem de másokkal igen idegennel is akár egész este persze én tőlem azt várja ezt tűrjem de már nemtudom mindenben segíttek otthon főzök mosók takaríttok gyereket rendezem közben az ő kedvébe is próbálok járni.Tanács?
2018. okt. 13. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem rájött hogy nem élte ki magát és ezt főként a gyerek után megváltozott viselkedése mutatja a legjobban.
2018. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Fulladozik otthon. Talán még nem is érett az apaságra sem. Ezek egyszerű szabadulási tünetek.

Ha van olcsó pszichológus a közelben, akkor egy párterápia még segíthet a kapcsolaton. Próbáljatok (vádaskodás nélkül, asszertív kommunikációval) beszélni egymással. Kialakítani egy időrendet, hogy te is, és ő is szabad legyen időnként és elmehessen gyerek nélkül, plusz legyen egy közös kettesben töltött pár óra is.

2018. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
anyaságra, nem apaságra, bocs... :D
2018. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem valósította meg magát, mert a 9 év párkapcsolat és a gyerek pont abban a szakaszban jött, amikor a karrierrel, önmegvalósítással kellett volna foglalkoznia.

Az biztos, hogy rázós szakasz lesz mindkettőtöknek! Első körben talán próbáld megbeszélni vele, hogy mi a problémád! Ha nem megy, akkor hamarosan úgyis meg lesz a következménye a hazugságainak. Valószínűleg te sem fogod a végtelenségig tolerálni neki...

2018. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21:42.Kértem tőle a párterapeutát azt mondja felesleges olyan mintha két külön ember lenne.Egyszer olyan mint régen aztán hirtelen meg közönyös alig beszél ha szólok nem válaszol vagy támadólag flegmázik bunkózók.Mindenért engem hibáztat.Nem beszél próbálok vele de nem beszél.Mondtam neki más már lehet hogy adott volna egy pofont de én nem olyan vagyok nemtennék ilyet.Elvárja tőlem azt hogy ne nekiessem ezzel ne szóljak legyen minden normális de így én ezt nem tom megadni neki mert beszólok ha ő is olyan lenne.
2018. okt. 13. 23:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs de átt javított a telefon.Ne ne nyektessem ezt szerettem volna írni.Valamint még azt,hogy ne szóljak ezekért
2018. okt. 13. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!