Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült már olyan nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már olyan nőnél próbálkozni, akinek ha nem tetszettél, egyből a barátjával fenyegetőzött?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kezeltétek a helyzetet?

2019. jún. 10. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, nőként válaszolok.

Amikor nem volt párom simán meg szoktam mondani, hogy ne haragudj, de nem tudnék veled párkapcsolatot elképzelni. Mindenki normálisan reagált, de értelemszerűen többet nem kerestek. Egy-egy olyan srác akadt, akivel utána ismerősi/haveri kapcsolatot alakítottunk ki abban az időben, de már nem igazán beszélünk.

Amióta van párkapcsolatom, fenyegetőzni ugyan nem szoktam a barátommal, de azt mindig közlöm, hogy van párom, így nem szeretnék ismerkedni. Ezt is a többség normálisan kezeli, két olyan férfi volt, aki Facebookon próbálkozott be és utána még én voltam a hülye, hogy én mégis mit gondoltam, amúgy sem akart tőlem semmit, majd letörölt, letiltott.

2019. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszel neki, akkor felfogod és emelt fővel tovább lépsz. Ha továbbra is folytatod ,azt ugye tudod hogy zaklatásnak minősül?
2019. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,de Nekem volt olyan, hogy a volt barátnőmet leszólította egy 2 ajtós szekrény, hogy járna vele, Ő mondta ,hogy van barátja, erre "ő" nem számít megverem, add meg a számát! Én nem vagyok nagy darab, a barátnőm nem adta meg a számomat, de rákerestem az emberre a haverokkal és nem lett belőle köszönet neki.
2019. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hu de bátor vagy 42%os selejt xD
2019. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De amúgy nekem volt, nem fenyegetőzött de mondta hogy foglalt, én meg tudomásul vettem. Végül is tetszett, de annyira nem hogy tűzbe menjek érte (azért tudok olyan nőről akiért igen, de szerencsére ő szingli ;))
2019. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj 68% os selejt! Akármikor leamortizállak,de nagyon, ne járjon a pfád!
2019. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös 68 %- os Csicska vagy!!
2019. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!