Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néha halottam olyat, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha halottam olyat, hogy sok csajnál be kell próbálkozni, akárha 50 lány is elutasít, akkor is oda kell menni az 51. hölgyhöz is. Mi a teendő, ha nekem nincs sok kedvem sok kosarat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz megtalálni az igazit, sok csalódáson esik át az ember, de viszont azzal is tisztában vagyok, hogyha sok kosarat kapok, akkor azt nem fogom jól viselni, így is kaptam már néhányat, nagyon rossz érzés. Néha már szinte félek is egyáltalán odamenni a nőhöz. Bezzeg a foci jól megy, igaz csak megyei 1. osztályban játszom, de ott nem félek cselezni a saját tizenhatosunkon belül, mert tudom, hogy megtudom csinálni, rámerem rúgni 20-25 méterről rárúgni, mert érzem, hogy belehet csavarni a lasztit, valamint a melóban is bátran vállalom a kihívásokat. Olyan ez a csajozás nekem, mint Supermannek a kriptonit, vagyis még nem, de hamarosan az lesz.
2019. ápr. 24. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanígy vagyok én is sporttárs. :(

Annyi, hogy én kapus vagyok (csak hobbi szinten) de épp ma gondolkodtam ezen én is. A labdától nem félek, bele merek állni bármilyen erősségű lövésbe, de egy lánytól meg már félek. Kaptam én is néhány burkolt visszautasítást, és eléggé megviseltek engem is, mindmáig kísértenek, és elő is törnek ha valakivel mégis ismerkedni próbálnék. Igaz voltam sikeres is egyszer, amire nem számítottam volna, ebből próbálok erőt nyerni.

Kezdem belátni, hogy ezt a békát le kell nyelni ha visszautasítanak :(

2019. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

"halottam"


Már felejtős, aki képtelen helyesen leírni a haLLottam szót, két darab l betűvel. Miért nem lehet leellenőrizni, amit írtunk, mielőtt elküldjük? Ne legyünk már ennyire igénytelenek írásképünkre, könyörgöm.


Kit érdekel, hogy neked speciel nincs kedved sok kosarat kapni? Ha barátnőt szeretnél, akkor teszel érte, ennyi. A sült galamb nem fog csak úgy a szádba repülni.

2019. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

66% Lehet elírta...


Kérdező, ne 50 lányban gondolkozz, sokan kapnak elutasítást, nem jó érzés. Nekem is sokszor olyan volt, mintha megsemmisülnék, de nem tetszhetünk mindenkinek.

2019. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rockarc ***** válasza:
75%

Szerintem igen gyenge hatasfoku boldog boldogtalant leszolitgatni. Plane, ha nem is vagy benne jo. Tarsasagokba kell jarni, ott akaratlanul is szoba tudsz allni masokkal, mindenfele hatso szandek nelkul. Aztan ugyis kiderul, ha valahol nyitott kapukat dongetsz, akkor kell lepni. Bar ez joval idoigenyesebb, de konnyen lehet ismerkedni.


Mindenkinek vannak ismerosei, tehat ha foglalt a csaj, neki is lehet egy olyan baratnoje, aki epp szabad., de barmelyik sracnak is lehet huga, novere stb. Epits kapcsolati halot, a csajozas csak utana jon.


43F

2019. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kettes, elírtam... Küldj ezért kivégzőosztag elé!
2019. ápr. 24. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Legyél férfi ! Ha 100 kosarat kapsz akkor is maradj erős ! Majd a 101. lesz a nyerő!
2019. ápr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs kedved azt jelenti nem is akarod igazán és lusta vagy.
2019. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Élek a gyanúperrel, hogy akik itt osztják az észt, azoknak fogalmuk sincsen a félelemről. És itt nemcsak a nőkről van szó. Engem például évtizedekkel ezelőtti rossz élmények a mai napig is kísértenek.

Sajnos ebben a dologban nem lehet normális tanácsot adni, mert a félelem ott lapul a zsigerekben.

2019. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ördögi kör, és az esetleges új rossz élmények csak tovább rontják a helyzetet.
2019. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!