Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy nő, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy nő, aki a közelemben lévő boltban dolgozik. Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves a mosolya és segítőkész.


A probléma az, hogy nagyon nehezen merek csak kezdeményezni nála, mert az évek alatt kialakult bennem egy olyan nézet, ami szerint én nem érdemlek nőt.

Ez egy önbizalomhiányra vezethető vissza.


Lényeg, hogy egy sikerélmény helyre tehet, így össze akarom szedni magam és valahogyan összejönni vele.

Mit javasoltok?


2019. jún. 11. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

A te esetedben az lenne a legjobb, ha lenne vele valamilyen kapcsolatod, tehát beszélgettél volna vele valamennyit.


Elméletileg még így is elhívhatod persze, de sikerhez megfelelő határozottság, és olyan stílus is kellene, ami vonzalmat ébreszt a nőben. Sajnos neked jelenleg ez nincs meg, viszont még így is nyerhetsz a dologgal, ha próbálkozol, csak nem biztos, hogy a nőt. Hanem mást, aminek szintén van értéke, ezt pedig úgy nevezzük, hogy tapasztalat.

2019. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Meddig dolgozol?

Munka után szeretnélek meghívni egy teára, kávéra, kólára, masszázsra... jaj mit írok itt neked... :D

Szóval maradjunk a fagyinál, mert igen meleg van.

Hazáig elnyalogatjátok, addig is edződik a nbyelvetek mire a hazáig kíséred...

Jaj már tényleg, hess már nyár van nem tavasz :D

Szóval kedves kérdező, ha visszautasítananak is mi lesz?

Levonnak a bérdből? Éhen halsz? Elszáll az egészséged?

Fájni fog a derekad, a fejed netán?

Semmi nem történik, és nézzd a jó oldalát!

Ha vele nem sikerül, Őt nem tudtad meghíni, akkor meghívhatsz helyette másik harmat...

Szóval fel a fejjel, és csak előre...

2019. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En is kasszaban dolgoztam, es nagyon-nagyon kellemetlen lett volna, ha valami vendeg ram hajt. Hiszen a vendeggel mindig kedvesnek kell lenni (azert az, mert az a munkaja!!!), ezert az ilyen nyomulasnal nagyon nem kiegyenlitettek az "eroviszonyok".

En azt javaslom, hagyd beken.

Maxiumum privat kornyezetben kerdezd meg, ha osszefutsz vele valahol.

2019. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kedves és segítőkész az a munkájával jár együtt.Arra gondoltál hogy lehet párja?Esetleg te nem jössz be neki?Inkább csak próbálj beszélgetni vele vagy más nőkkel.Ezt pedig úgy hogy nem akarsz mindenáron összejönni vele.
2019. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap találkozol vele, akkor szerintem először csak beszélgessetek egy kicsit, hogy ne legyél tök idegen a számára.
2019. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy beszélgess vele, ha alkalmad van rá. Kérd ki a tanácsát különböző árucikkekkel kapcsolatban. De ne tartsd fel nagyon. Ha szívesen segít, akkor esetleg tehetsz magaddal kapcsolatban egy-egy személyes megjegyzést. Ha élelmiszert is árulnak a boltban, akkor tanulj főzni és kérd a tanácsát a hozzávalók ügyében. Reméljük tud főzni és segít :) ez csak egy példa. Lényeg, hogy elegyedj vele beszédbe, de ne tartsd fel túl sokáig, mert az kellemetlen lehet neki munka közben.
2019. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan csajok akik állandóan mosolyognak.

Én is beleestem 1x abba a hibába,hogy azt hittem,azért mosolyog ennyit rám,mert bejövök neki.

Utána kiderült,hogy van pasija.

2019. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na jó srácok, tisztázzuk!

Az eladónak egy valamirevaló helyen kedvesnek, mosolygósnak és segítőkésznek kell lennie... mindenkivel.

Igen, férfiakkal is!

Egy mosolyból nem kell vonzalmat kombinálni, randit, esküvőt, gyerekeket...


És nem azért mosolyog rád mert át akar verni vagy szédíteni akar!

Azért mosolyog mivel íratlan szabály szerint így kell viselkednie, ha bunkó lenne és menne rá a panasz, lehet az állásába kerülne...

A kereskedelemben dolgozok, tudom miről beszélek.

2019. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben lévő nőként, azt javaslom szólj hozzá! Kérd el a számát! Ha meg sem próbálod, lehet megfosztod magad életed nagy lehetőségétől! Ha pedig mégsem alakul úgy ahogy szeretted volna,akkor tovább tudsz lépni!
2019. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem azt írta a kérdező hogy azért tetszik neki mert mindig mosolyog. Hanem mert kedves mosolya van. Lehet kötelességből mosolyog, mert ez a dolga, de nem biztos hogy ezt a kérdező nem tudja.


Beszélgess vele, kérdezd meg minden alkalommal mikor látod hogy hogy van, milyen napja van, elfáradt e a munkában stb. Ha működik a kémia akkor pár tartalmasabb mondatot is tudtok váltani. Ha nem akar beszélgetni csak válaszol hogy "jól köszönöm, és te?" akkor nem érdekled. Ha kicsit mélyebb beszélgetésbe is beletudsz fogni, megkérdezheted idővel hogy van-e kedve munka után fagyizni vagy meginni valami hideget, máramennyiben nincs más dolga és nem várja haza senki.

2019. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!