Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúkat ijeszti, ha kimutatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkat ijeszti, ha kimutatom az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden kiül az arcomra,a bánattól kezdve az örömön át minden.Barátnőm szerint egy nyitott könyv vagyok és ebből ő nagyon szépen tud olvasni,félek viszont,hogy fiúknál ez hátrány.

Kevés fiúval volt dolgom,de mindig szóba jött,hogy mennyire látszik rajtam,hogy tetszenek nekem.Akkor próbáltam magamat visszafogni és akkor meg megkaptam,hogy olyan vagyok,mint egy jégkirálynő.

Van most egy fiú,aki tetszik és tőle is kaptam már mindkét nézésemre megjegyzést.

(A természetem nem ilyen szélsőséges,az kiszámítható.:D)


2019. jún. 11. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha látszik az semleges. Ha látszik és letagadod vagy ellenkezőjét mondod, az a taszító.

32/f

2019. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tagadom,mindig az ül ki,amit érzek.Csak amikor próbálok valamit elrejteni,akkor jön a gyilkos,zárkózott nézésem.

De ha valaki bejön,akkor olyan kis mosolygós,beszédes fejem van.

2019. jún. 11. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Én bármilyen érzelmemet merem kimutatni a párom felé konkrétan nekem áll...
2019. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez "Csak amikor próbálok valamit elrejteni,akkor jön a gyilkos,zárkózott nézésem.". Nem ijeszt meg senkit, csak taszít. Próbáld ezt a viselkedést mellőzni. Nem a nézésed miatt, hanem a játszma miatt.

32/f

2019. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem.

Én félek attól,hogy ezzel elijesztem azokat,akik közelednének felém.Hogy túl ragadós lennék,túl rámászós,ráakaszkodós,vagy éppen hisztis,beképzelt,stb.

2019. jún. 11. 20:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen játszmára gondolsz?
2019. jún. 11. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha sokat beszélsz, keveset pipázol.


Oravecz Coelho

2019. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát okés.:D
2019. jún. 11. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem például nem zavarna, hogy ragaszkodó, "ráakaszkodó" típus vagy. Ha megtalálod a megfelelő embert, előtte nem kell elrejtened az érzéseid. :)
2019. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arrol nem tehetsz hogy mit erzel viszont azt befolyasolhatod, hogy hogy mutatod ki.

Azt pedig ha szereted a parod soha ne fojsd vissza😊

2019. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!