Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy minél inkabb kimutatom egy pasinak hogy bejön, es kedves vagyok, annál lerázóbb, fölényesebb lesz?

Figyelt kérdés

Tehat amig hagyom teperni , smsezik , talalkakra hiv , nem lehet lerazni , inszisztal , utana meg mikor minden rendes kerékvagasba menne , es kimondom neki hogy bejön ö is, akkortól egyre kevesebb az sms , ritkul a talalka es megszunik az erdeklödes

Fel lehet éleszteni meg az erdeklödest ?


2018. aug. 31. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy fsz.
2018. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élvezi, hogy szórakozik rajtad.
2018. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiengeszteljelek?
2018. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem nálam próbálkozol
2018. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Befsnak h lehengerled őket érzelmekkel.Félnek h le akarod őket kötni. Soha ne tedd! Nekem is van most egy új párom, jól megvagyunk pár napja, kiváncsi vagyok mikor mondja h szeret, vagy olyan egyáltalán h mondja.
2018. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfi beszari. Sokáig én sem értettem miért teszik, harmadszorra már másként csináltam a dolgot
2018. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pánikól 2 felest ittas fele aztán mehettek a parkba este a padok közé.
2018. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!