Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan láthatnám tisztán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láthatnám tisztán az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek 2 sráccal is, valamelyikkel le szeretném zárni a kapcsolatot, de egyik iránt sincs meg a szerelem. Mind a kettő fontos számomra és senkit nem akarok megbántani. Mind a kettőhöz vonzódom és inkább a személyiségük az ami nem passzol hozzám. Az egyik srác nagyon nagy képű beképzelt, de szerelmes típus a másik srác meg túl szerény és semmi önbizalma sincsen, annak ellenére, hogy simán lehetne. Szóval kifogtam a két végletet és számomra egyik sem szimpatikus. Tudom, hogy mind a kettő alakítható pláne egy kapcsolatban. Az egyiknek tudnám nővelni az önbizalmát a másik srác pedig a szerelem által tanulhatna egy kis alázatot, de egyikhez sincs türelmem.

Keresnék 3. srácot aki viszont az igazi, de a másik probléma meg bennem van... Nem tudnék komoly kapcsolatban lenni, mert nem vagyok hűséges típus és nem tudnék laza kapcsolatban lenni, mert az meg engem kikészítene lelkileg.


mit tegyek? hogyan láhatnám tisztán az érzéseimet? mit tennétek a helyemben?


2017. nov. 20. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az vagy, amit csinálsz. Olyan nincs, hogy "nem vagyok hűséges típus". Ez csak kifogás, a felelősség elhárítása. Úgyhogy első körben ezt javaslom neked: vállald a felelősséget saját magadért, a tetteidért, érzéseidért.


Ha nem teszed, akkor megragadsz a mostani helyzetedben. Elfogadod, hogy "ilyen vagy", komoly kapcsolatra alkalmatlannak tartod magad (eredendő, megváltoztathatatlan tulajdonságok által), laza kapcsolatot meg nem akarsz. Mi a megoldás ebben az esetben? Az, hogy maradj egyedül.


Úgyhogy döntsd el, mit szeretnél, és cselekedj annak megfelelően. Ha komoly kapcsolatot akarsz, de eddig nem voltál ehhez elég hűséges, akkor mostantól legyél az. Plusz, tarts kíméletlen önvizsgálatot, fejezd ki magadnak pontosan, hogy mi az, amit keresel, mi az, amit adni tudsz, mi az, amiben gyenge vagy stb. Áss a dolgok mélyére: miért nem voltál hűséges eddig? Mit kéne máshogy csinálnod, hogy az legyél ezentúl? Satöbbi.

2017. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiatert javasolnek neked, vagy kolostort.
2017. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy kicsit bizonytalan vagy, vagy mégsem? Komolyan: előbb magaddal vergődj zöld ágra, aztán kavarj erre, vagy arra. Apám mondását fogadd meg: " Fiam, azt előbb neked kell eldönteni, hogy jövünk, vagy megyünk!
2017. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-vel értek egyet! Ennyi
2017. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!