Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha gyáva vagyok akkor fölösleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyáva vagyok akkor fölösleges barátnőről álmodnom?

Figyelt kérdés

Mivel fiú vagyok nekem kellene kezdeményeznem, lépnem a lányok felé. Azonban nekem ehhez nincs bátorságom. Többször próbáltam már magam összeszedni, hogy na majd holnap, majd ekkor, majd akkor, de sose teszek végül semmit, mert félek.

Azok akik nálam próbálkoztak azok soha nem tetszettek, mégis megtették lány létükre, én meg még így sem merem, hogy elméletileg fiú vagyok. Szánalmas...

Ne is reméljek így semmit, inkább éljem tovább a kis életem?



2019. jún. 12. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Tehát voltak próbálkozások nálad, de te válogatsz köztük, és félős vagy odamenni aki tetszik. Khm, örülnöd kellene, hogy vkinek bejössz, kevés nőnek kell ilyen nyápic gyerek.
2019. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem feltétlenül neked kell, de igazán adhattál volna egy esélyt a "jelentkezőknek". Nekem a kérdésből az jön le, hogy első látásra véleményt formáltál róluk, anélkül, hogy jobban megismerted volna őket. Értem én, hogy fontos a fizikai vonzalom is, de lehet ha elmélyítenéd a kapcsolatot egy kevésbé előnyös külsejű lánnyal, mindjárt másképp látnád. Ez csak az én véleményem. Amúgy tudom, nem a legjobb módszer, de ha élőben nem mersz nyitni, először vedd fel interneten a kapcsolatot a kiszemelttel. Az ottani előzetes beszélgetés után már sokkal egyszerűbb lesz élőben is kommunikálni és jönni fognak a témák.
2019. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Voltak akik "jelentkeztek" is, voltak akik csak jónak mondták el, hogy bejövök nekik, aztán a sor rajtam lett volna, de valóban, nem fogták meg úgy. Volt olyan is, hogy adtam nem is egy, hanem kettő-három találkozót is egy lánynak, hogy hátha, de nem éreztem semmit akkor sem.

A nagyobb gond azonban az, hogy neten sem merek beszélgetést kezdeményezni, mert a lényeg ugyanaz: a lány levágja, hogy bejön nekem. Azt, hogy élőben nem merek odamenni azzal úgy vagyok, hogy olyan eshetőség nem is létezik a fejemben, arra semmi esély, hogy megtegyem, úgyhogy egyáltalán nem is számolok olyasmivel. A kérdésem is inkább arra irányult, hogy neten sem merek kezdeményezni, nemhogy élőben...

2019. jún. 12. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan erre milyen választ vársz?

Igen, egyedül fogod leélni az egész életed, ha tovább sem teszel semmit egy kapcsolatért...

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2019. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Én is hasonlóan érzem magam még annyi ráadással hogy nálam nem próbálkoztak be a lányok.. Egyébként én olyannal nem mennék bele kapcsolatba aki iránt semmi fizikai,kémia vonzalmat nem érzek de ezzel szerintem a mások is így vannak persze vannak kivételek akik mondjuk csak az anyagira hajtanak.. Én nem vagyok ennyire görcsösen kapcsolatot akaró.
2019. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2019. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!