Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém vékony pasiként amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém vékony pasiként amíg nem pattintom ki magamat ne is álmodjak barátnőről?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 52 kg vasággyal. Súlyos hónapokat jártam korábban konditerembe, de egyszerűen meguntam a kilátástalanságot és hogy nulla kg jött fel rám. Abbahagytam, mert nemhogy izmosodtam, de inkább fogytam. Annyi előnyöm van, hogy arcra állítólag rendben vagyok és a karrieremet is próbálom komolyan venni (egyetem). Arra lennék kíváncsi, hogy ismertek-e hasonló alkatú pasit, akinek barátnője van illetve mennyi kilóra kellene izmosodnom, hogy legyen esélyem egy átlagos lánynál?

2017. dec. 9. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Na de ettél is vagy csak a súlyokat rángattad?


Ha nem eszel nem tud a szervezeted miből izmot építeni, növekedni.


Nem minden lánynak az izompacsirták a kedvencei, nem kell semmiről lemondani.

2017. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A barátom magas és vékony, sosem kérdeztem hány kiló és milyen magas de kb ilyen alkat lehet mint te, csak ő magasabb. Nem az alapján jöttem össze vele, hogy "mennyire van kipattintva".
2017. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A kondi megfelelő étrend nélkül egy ektomorf alkatnál szart sem ér. Minőségi, jól beosztott étrend kell, sok kajával. De nem adok életvezetési tanácsot.


A 170-hez az 52 kiló nem extrém vékony. Vékony, de nem vészesen, szóval nem értem a problémát. Lehet, hogy tetszenél egy nálad erősebb alkatú lánynak is, de én azt mondanám, hogy a vékonyabbaknál több esélyed van. Magamból kiindulva legalábbis magasságra és súlyra is úgy vagyok, hogy ha kisebb lennék így vagy úgy, jöhetne mindenki, aki nálam kicsit nagyobb, vagy akkora, mint én. Most vagyok, amilyen vagyok, ehhez mérten keresek párt, mert nekem fontos ez. Van, akinek nem fontos, és nem zavarja, ha a párja vékonyabb vagy valami. Ismerek egy csomó ilyen embert, de sosem szirénáztak azon, hogy hogyan néznek ki. Ha te ezt hátránynak érzed és nem tudsz vele megbékélni és hogyan viselkedni ennek fényében, akkor biztosan hátrány lesz ez az ismerkedésnél. Ha nem, akkor nem, és valószínűleg az esetleges visszautasításokat is másképp veszed, mint ahog akkor vennéd, ha nem lennél magaddal tisztában. Máshogy kellene magadhoz viszonyulni, szerintem. Az idősödő nők jó példák erre szintén az ismeretségi körömben. Akikben élnek ilyen szánalmas dogmák, hogy 25 éves koráig "piacképesek", azok 23 évesen is borzasztó sikertelenek és rengeteg nyűg van velük. Akik meg sosem kapták ezeket a hülye értékrendből származó megjegyzéseket, azok meg élik világukat 30 évesen is, olyan férfiakkal, akikre még én is azt mondom, hogy hű. Meg ők is. :D


Ez a szánalmas, begyöpösödött x fölött/alatt dolog teszi tönkre a legtöbb embert párkeresés szempontjából, mert valamelyik fszfej azt mondta neki, hogy nem lehet, ő meg elhitte... El kéne ásni az ilyeneket esküszöm. Semmi baj nincs veletek.

2017. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon vékony alkat (kb 185 cm és 65 kiló), szerintem ha nagyon akarna se tudna meghízni, pedig rengeteget nassol. Viszont ennek ellenére rendszeresen sportol mindenfélét mert szereti, élvezi, én meg ezt kifejezetten értékelem benne.
2017. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kérdező én pont most kezdtem el tömegnövelni meg felszedni pár kilót, megfelelő étrendem van és rám kb heti 1 kg jön fel szóval te gondolom a legfontosabbat (az étrendet) jól el is felejtetted :)
2017. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

az exem kb hasonló alkat mint te(175/55 kiló ő). engem nem zavart a soványsága. legalább lehetett rá főzni és nem finnyáskodik, hogy jaj meghízik. ő a legjobb dolog az életemben kb. most már csak barátok vagyunk, illetve inkább ilyen se vele se nélküle kapcsolatban. járni nem járunk, de beszélgetünk meg segítjük egymást ahogy tudjuk továbbra is.


ne keseredj el. biztos lesz olyan aki téged is értékelni fog.

2017. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

PEdig ez extrém vékony,nekem csajok mondták 80-90kg alatt a pasi csak karácsonyfa dísz,és ráadásul még az elhízott nők is,utálják a vékony palikat.


Mindenképpen több lehetőséged lesz,alacsony is vagy,villantanod kell,tehát menj edzeni személyi edzővel.

Plusz az étrended leírod?


MErt én ezt követném:

1. kaja korán reggel

- 150g zabpehely dupla adag fehérje turmix

2. kaja 2 óra múlva 8-10 tojás sütve főzve

3. kaja dupla adag turmix

4. kaja 100g csirkemell 50g rizs

5. kaja 100g csirkemell 50g rizs

6. kaja dupla adag tömegnövelő turmix

7. kaja 100g csirkemell 50g rizs

8. kaja 100g tonhal 2-4 szelet pufirizzsel

9. kaja dupla adag fehérje shake


Ez van akkor told így

minden kajálás között 2-3 óra telhet el maximum,de inkább csak 2 óránként,kemény de nem hiszem el ha zabálnál nem nősz,mert hova menne a kalória meg a tápanyag?A Holdra?


Próbáld ezt plusz menj edzőhőz.


Sajnos tényleg sok nő undorodik a vékony csávóktól nem veszik férfi számba őket,ergó szexelni szó se lehet róla max prostizhatnak.


Ezt nők mondták és nem csak csinos hanem dagadtabbak is.

2017. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pl az ilyen pasik az eseteim, és nem hiszem, hogy teljesen egyedül vagyok ezzel :) Nem mindenkinek jönnek be a "kipattintott" pasik.
2017. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Menj el modellnek.
2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most ismerkedek egy ilyen sráccal és nem értem sokan miért tartják hátránynak? Én elvileg átlagos vagyok bár nyilván magamat fényévekkel rondábbnak látom és mindig meglep ha bejövök valakinek. Most pl ennek a srácnak.

A lényeg, hogy ha a személyiséged oké és azt mondod arcra is jól nézel ki akkor igen, találhatsz normális lányt, csak akkor próbálkozz normális lányoknál ne olyanoknál akik a külsőn kívül nem látnak egyebet. (+1 ismerkedj télen, nagykabátban, hogy ne tűnjön fel. Tudom, köcsög vagyok)

2017. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!