Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez a trend, hogy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a trend, hogy 17 éves lányok 60+-os férfiakra hajtanak?

Figyelt kérdés
Nagyanyám öccse 63 éves, jól menő vállalkozó, nős is, de már fiatal korában se volt egy szép pasas (amolyan Mézga Géza figura). Folyton azt mondja, hogy 17-20 éves nők hajtanak rá, van akit lerázni se tud magáról. A fiatal lányok ennyire vakok? Vagy mindenki ennyire a pénzre hajt? én már 30 felett vagyok, de 63 éves már nekem se kéne...

2019. ápr. 15. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

:D


Persze, a gimis csajok a nyugger klubban szedik fel a bácsikat!

Mit szívtál?

Még a 30+ is durva.

2019. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy a bácsi erről csak fantáziálgat és előadja mintha igaz lenne?
2019. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy konkrétan egy 23 éves lány állandóan hívogatta, alig tudta lerázni magáról...a 17 évest már ő mesélte...
2019. ápr. 15. 17:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A f aszt hajtanak 17 évesek nyugdíjasokra...
2019. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Napok óta ömleszted ide a vágyképeidet, hétvégén megkímélhetnél bennünket.
2019. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Azt mondja?


Én meg azt szoktam mondani, hogy hollywoodi színésznőket szoktam hétvégente tolni. Szóval tökre elhiszem amit a bácsi mond, én még csak 39 éves vagyok, nekem megvannak a sztárok, 60 évesen majd beérem 17 éves átlag csajokkal.


😂

2019. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindig volt és most is van ilyen. Ez nem azt jelenti, hogy nagy számba, de van. Nekem is van egy ismerősöm. 19 éves lány, igen jól néz ki és 55-65 éves férfiakat szed föl. Lelkesen számol be róla, kit hogyan tudott kicsavarni 1-1 éjszaka.
2019. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Mézga Géza sármos, gazdag, kisportolt fazon. Mi bajod vele? 😄🤣
2019. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

@8: sőt, el tudta vinni az egész családot, de még a szomszédot is egy világ körüli nyaralásra, és a lakása is mindig tip-top, pedig pár részenként felrobban, szóval van mit a tejbe aprítania :)



Valamint ott van ugye Köbüki, biztos tudna küldeni a csajnak egy-két jó szépségápolási cuccot.

2019. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Folyton azt mondja, hogy 17-20 éves nők hajtanak rá, van akit lerázni se tud magáról."

Én egy ilyet ismerek. Hatvanas vállalkozó, ahol tud, csal, hogy kigazdálkodja az eltartott macája havi másfélmilliós apanázsát meg a csaj kocsijának részleteit.

SzVSz ha valakinek ennyit kell tejelnie egy kis kufircért, arra nem "hajtanak" a nők. Max. válogathat két-három fizetős némber közül.

2019. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!