Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte mindenki olyan könnyen talál párt?

Figyelt kérdés

Rengetegen a neten ismerték megy egymást. Meg sok embernek olyan egyszerű ez az ismerkedés. Én meg hiába probálkozom, semmi. Sokszor azon gondolkodom hogy milyen rossz lenne ha örökre egyedül kéne élnem. Másnak meg tök jó hogy nem kell ilynenen aggodnia.

Nekem még sosem volt barátnőm, és mostanában egyre többet aggódom amiatt hogy lehet sosem lesz, meg sosem leszek férj, apuka. Pedig minden vágyam...


2019. jún. 14. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy soha. Ez a netes ismerkedés kb 100-ból 2-nek sikerül úgy hogy nem ők is találtak 2 párt és így 4 ember a 100-ból, hanem az az egy pár jön össze ebből. Erre ne alapozz.


A netes ismerkedés többsége sajnos nem a komoly kapcsolat keresésről szól. Sokan lehazudnak 15 évet vagy 15-30 kilót vagy nem az ő képük, nem az ő nevük van ott, nem is ott laknak, vagy nem függetlenek vagy csak egót növelni jöttek vagy foglaltak.


A hagyományos módon próbálkozva szerintem többre mész.


Senkinek sem könnyű, de ne add fel.

Próbálkozz strandon, fesztiválokon is. A férfiak már elfelejtik kinyitni a nők előtt az ajtót, segíteni neki ha elejt, szétszór vmit vagy leesett a bicikli lánca, vagy látod a közértben, hogy nem ér el valamit leveszed neki, vagy ha hosszú a sor, ő sietne, engedd előre, ha tetszik...ilyesmikben is gondolkozz.

Lehet hogy eleinte csak egy kedves mosolyt kapsz, de lehet hogy máskor többet is.

2019. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit,hogy igen sokan találnak párt,sokan csak pár hétre,hònapra,aztán annyi.A másik része meg,hogy csak a cukormázt látod,és amit ők megmutatnak.Aztán hogy a valóság már sokkal keserűbb azt nem teszik ki.


De remélem Te is találsz majd párt.

2019. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vannak kivételek... Vagy csak személyemben van ilyen?
2019. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek. Baráti társaságban 30 felett 10ből 7en egyedülálló férfiak vagyunk. Nem talál mindenki könnyen. Havernak most jött össze, hogy 5 év után újra lett barátnője. Van, akinél 10 éve semmi nincs. Ne a netet nézd, hanem bemész a munkahelyre, suliba, stb. Hány átlag srác van egyedül? Na ugye! Akkor mégsem olyan egyszerű.
2019. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem találom a párom nyugi...

Igaz volt már és gyerekeim is vannak, de elváltam és annak idején is sokára lett párom illetve most is már 3 éve egyedül vagyok.

2019. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Flywithme91 válasza:
Valakit, úgymond ,,párt", partnert nem nehéz találni. Nekem volt sok kapcsolatom, de most látom át teljesen, hogy már kinőttem az ilyen félkapcsolatokból, együtt vagyunk, elvagyunk, se több se kevesebb. Olyat, akivel tényleg teljesen passzoltok,és valójában látjátok ,érzitek egymást.. nagyon nehéz. De eljön az idő mikor nem fogod beérni kevesebbel. Én bízom benne, hogy idővel mindenkinek eljön az az ember az életébe,akire mindig is várt". Persze akkor, ha nem nyugszol bele a ,,van ,de minek" kapcsolatba. Sokan ezt teszik,mert kényelmes,leélik hazugságban az életüket. És semelyikőjük se lesz igazán boldog.:( Idő,idő,türelem. És jönni fog:)! Képzeld el, kit szeretnél, gondolj rá sokat,akár napközben ,vagy este lefekvés előtt. Képzeld el,milyen érzés látni, vele lenni, ölelni. Úgy képzeld el,mintha valóság lenne. A Pozitív dolgokat könnyű bevonzani, csak hinned kell benne :)! Sok Sikert : Zsu
2019. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!