Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen érzés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen érzés, vagy milyen gondolat, vagy milyen testi megtapasztalás: kívánni egy adott nőt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nők, milyen érzés, vagy milyen gondolat, vagy milyen testi megtapasztalás: kívánni egy adott férfit?



Te tudsz erre válaszolni? Mert ugyanez fordítva

2019. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom meleg az aki ki írta a kérdést.
2019. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tényleg leírjam?
2019. jún. 15. 10:58
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Elég fura, de sokszor csak arra gondolok, hogy szorítani szeretném a csípőjét és el szeretnék benne élvezni, legalábbis sokszor erre gondolok.
2019. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Minden olyan dolog lejátszódik a gondolataimban, amire egy férfi ilyenkor gondolni szokott. De nekem nagy szenvedéssel is jár, mert tudom, hogy nem lehet az enyém. Felmegy bennem az adrenalinszint, vagy nem tudom, hogy minek lehet ezt mondani. Hevesen ver a szívem, remegek, izzadok meg ilyen dolgok, hogyha nagyon kívánok valakit. Olyan ez, mintha egy éhes medvét kikötöznének, és közben meg ott heverne elõtte egy csomó málna, szamóca és méz.
2019. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Közben és utána pedig mély elkeseredettség és düh jár át. Egyébként a múltkor én tettem fel azt a kérdést, hogy vajon hogyan bírják mások ilyenkor a nyári ruhás nõk látványát.
2019. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A 4. válaszoló az, aki hasonlóan fogalmazza meg ezt, ahogy én is átélem. Egy konkrét személyt, ha kívánok, akkor azt akarom, hogy: bekebelezzem, olyan mélyen legyen bennem, ahogy csak lehet, hogy kvázi eggyé váljunk. Ahogy ő is a csípőt írja, igen, ez ilyen, hogy egyértelműen azt kívánom, hogy a lábam között "megegyem". Tehát azon a ponton olvadjon belém.

Amit az a válaszoló írt, aki remegést, izzadást érez, az nálam csak akkor van, ha valóban elkezdődik a fizikai interakció. Érzelmi szinten nem is tudom, talán izgalom, az érzés, amit lehetne azonosítani, inkább az akarat az, ami bekapcsol, hogy AKAROM ŐT.

Illetve még fizikailag a nedvesedés.


Hát ennyi.

2019. jún. 15. 11:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, én egy hetero nő vagyok.
2019. jún. 15. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg ilyesmi tud lenni ez. Bár én ezt csak úgy példaként írtam, mert számtalan másik dolog is van, ami ugyanúgy előjön, ha kívánsz valakit.


Ilyen például az is amikor csak arra tudsz gondolni, hogy az öledbe akarod venni és a melleit simogatni és oda vissza csókolgatni a nyakáig vagy csak egész idő alatt a nyakát nyaldosni vagy csak beletemetni a hosszú illatos hajába az arcod.


Fura, hogyha eltekintünk attól, hogy emberek vagyunk mennyire állatias ösztönök ezek.


Ugyanilyen dolog amikor szintén kívánsz valakit és csak arra tudsz gondolni, hogy bár csak már az arcodra ülne és mozogna rajtad, vagy szimplán a teste azon részét nyújtaná a szádhoz amire nagyon nagyon vágysz és ott nyalni csókolni akarod.

2019. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván az az alapja, hogy az ember ilyenkor nagyon akarja a másikat. Én az olyan helyzetekre gondoltam, amikor csak látunk valakit. Nekem másban nem volt részem.
2019. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!